PÍSEK :
Kino Portyč
17.00 a 20.00 Star Wars: Epizoda 1 – Skrytá hrozba
3 D verze původní série. Galaktickou republikou zmítají nepokoje. Vznikly spory ohledně zdanění obchodních cest k odlehlým hvězdným soustavám. Chamtivá Obchodní federace doufá, že záležitost vyřeší její armáda bojových droidů, která začne úplnou blokádu malé planety Naboo. Zatímco Republikový kongres vede o těchto dramatických událostech zdlouhavé rozhovory, Nejvyšší kancelář tajně vyšle dva rytíře Jedi, ochránce míru a spravedlnosti v galaxii, aby konflikt zažehnali.

Zš T. Šobra
15.00 Burza oblečení – příjem zboží
Dětské zboží a jarní dětské oblečení do velikosti 152

Fokus
10.00 Arteterapeutické tvoření

Kulturní dům
20.00 Ples Pivovaru Platan Protivín
Kapely Parkán, The Professor, Relaks, Uhelná diskotéka

Divadlo Pod čarou
20.30 Work, Shop and More – Many Faces tour 2012
Show v podání 13ti členného bandu, složeného z předních českých muzikantů v čelé s americkou černošskou zpěvačkou Fredou Googlett. Základními východisky kapely jsou jazz, rock, funk a fusion.

Hotel U Smetáka
20.00 Kapela Duo Jerry K Band

Pí local club
20.00 Blue Suede
r´n ´r & oldies party

MILEVSKO :
Kino Bios „eM“
17.30 a 20.00 Kronika
Akční / Drama / Thriller / Sci-Fi. Čeho byste byli schopni, kdybyste získali nadpřirozené schopnosti? Použili byste je ve jménu dobra a pomáhali světu, nebo byste se přiklonili na stranu zla? Toto dilema řeší i tři kamarádi ze střední školy, kterým jejich náhle nabyté nadpřirozené schopnosti přerostou přes hlavu.
Charismatický a populární hezoun Steve, třídní vědátor Matt a v kolektivu nepříliš oblíbený Andrew jsou kamarádi ze střední školy. Tito obyčejní sedmnáctiletí kluci se v ničem zásadním neliší od ostatních teenagerů až do chvíle, kdy shodou okolností v lese naleznou záhadnou substanci a tím získají nadpřirozené schopnosti. Díky nim mohou dělat věci, o kterých se jim předtím ani nesnilo. Své schopnosti ale neumí rozumně využít a slouží jim pouze jako nástroj pro zábavu a krácení dlouhé chvíle, a tak svou nadlidskou sílu testují sami na sobě a na lidech ve svém okolí.
Svědky jejich nadpřirozených schopností můžeme být díky Andrewově kameře, která původně měla sloužit pro záznam týraní jeho opileckého otce. Postupem času se ovšem životy hlavních hrdinů začínají zamotávat, nadpřirozené schopnosti přestávají zvládat a probouzí se v nich temnější stránky jejich osobnosti. Jejich žerty už nejsou zábavné, ale spíš nebezpečné. A teprve když začnou hazardovat i s lidskými životy, začínají si naplno uvědomovat, že si se svou silou nemohou tak snadno zahrávat.

Milísek
15.00 Ateliérové profesionální focení
Pro celé rodiny i malé slečny