SOBOTA
PÍSEK :

Kino Portyč
17.30 a 20.00 Kontraband
Thriller. V Hollywoodu zavál drsný severský vítr. Jeden z nejtalentovanějších evropských režisérů současnosti, Islanďan Baltasar Kormákur, se rozhodl ukázat světu, jak v jeho pojetí vypadá nekompromisní thriller. Do hlavní role si vybral Marka Wahlberga, který má s tímhle žánrem letité zkušenosti (Odstřelovač, Čtyři bratři). „Profesionální mstitel“ zde hraje Chrise Farradaye, spořádaného otce od rodiny, který se kdysi taky pohyboval za hranou zákona, když pašoval různé zboží ze Střední Ameriky do USA, ale dokázal včas odejít. Bohužel, mladší bratr jeho ženy (Kate Beckinsale) se rozhodl začít tam, kde Chris přestal.

Kulturní dům

19.30 XII. Reprezentační ples města Písku
K tanci hrají: taneční orchestr Big Band Relax (Mladá Boleslav), Michal David revival, host večera Helena Zeťová, legendární country kapela Schovanky v Hudebním sále, v Uhelně diskotéka, TK Twist Strakonice a TC ZIP Písek. Večerem provází Ivana Jirešová.

Divadlo Pod čarou
20.00 Rychlé šipky
Divadelní hra na foglarovské téma, hraje ŽAS Homole

BOROVANY :
13.00 Masopust

BOŽETICE :
13.30 Dětský karneval
20.00 Ples ČSŽ
Hraje skupina TORO band.

DOBEV :
20.00 Hasičský ples
K poslechu a tanci zahraje Leoš Karásek

SRLÍN :
Kulturní dům
20.00 Hasičský ples
Hudba RM Band.

OSEK :
Kulturní dům
20.00 Hasičský bál
Hraje Náladička

MILEVSKO :
Kino Bios „eM“
17.30 a 20.00 Hugo a jeho velký objev
3 D. Dobrodružný / Drama / Mysteriózní / Rodinný. Hugo Cabret (Asa Butterfield) je neobyčejný kluk, který po otcově smrti žije na pařížském vlakovém nádraží u strýce alkoholika, jenž tu pracuje jako seřizovač nádražních hodin. Po tátovi Hugo zdědil vynalézavost a robota s klíčovou dírkou ve tvaru srdce, který možná ožije, pokud se do ní vloží ten správný klíč, a předá chlapci otcův vzkaz. Alespoň v to doufá.
Kulturní dům
20.00 Dia ples
Hraje skupina Gentleman

NEDĚLE :
PÍSEK :

Divadlo Fráni Šrámka
14.30 Velryba Lízinka
Pohádka Divadla Krapet Praha
Kino Portyč
17.30 a 20.00 Kontraband

PROTIVÍN :
Kino
18.00 Vyměřený čas
Sci-Fi / Thriller / Akční. Představte si, že můžete žít jen do 25 let. Pak zemřete. Pokud nevyděláte, neukradnete nebo nezdědíte nějaký čas navíc.

MILEVSKO :
Kino Bios „eM“

17.30 a 20.00 Labyrint
Thriller / Mysteriózní / Horor. Ambiciózní Renata točí reportáž o mystice v současné době, navštěvuje rituály satanistů a náhoda ji nakonec zavede k legendě o dávných chodbách v podzemí staré Prahy. V domě, jehož sklepení by mohlo být bránou do tajemného labyrintu, se začnou ztrácet lidé. Jakoby se v podzemí pod domem cosi probudilo k životu. Pověst o středověkých katakombách a další stopy o ní vtáhnou do děje i mladého historika a Renatina bývalého přítele (Jan Zadražil), experta na statiku sklepů (Martin Zbrožek) a Renatinu exotickou spolubydlící Kiaru.