SOBOTA
PÍSEK :
Kino Portyč
15.00 Alvin a Chipmunkové 3
Rodinný animovaný. Tentokrát si naši staří známí vyrážejí užít prázdniny na luxusní výletní loď, kterou svým dováděním během chvíle obrátí naruby. Chimpunkové a Chipettky páchají na parníku, který se stal dočasně jejich hracím hřištěm, jednu lumpárnu za druhou a zpestřují tak prázdniny nejen sobě, ale i všem ostatním pasažérům. Veškerá legrace ale končí ve chvíli, kdy ztroskotají na opuštěném ostrově, ze kterého, jak se zdá, není úniku. Brzy se ale ukáže, že ostrov není tak opuštěný, jak to na první pohled vypadalo. Alvin a jeho přátelé potkávají nového kamaráda, se kterým se vydávají na dobrodružné putování po ostrově, na jehož konci je čeká velké překvapení.
17.30 a 20.00 Tři mušketýři
3 D. Dobrodružný. Postavy čtyř hrdinů bez bázně a hany, kteří se bijí ve jménu francouzského krále a snaží se překazit intriky pletichářského kardinála, zrádného vévody z Buckinghamu a dvojité agentky milady de Winter, snad netřeba představovat. Z původní románové epopeje Alexandra Dumase staršího, četných převyprávění i nespočtu filmových převedení je všechny důkladně známe. Paul W. S. Anderson ve své moderní interpretaci ctí reálie příběhu a své novodobé ztvárnění hodlá přiblížit výpravnosti původního literárního díla.

Galerie Portyč
17.00 Vernisáž výstavy energetických obrazů a mandal Jany Roselli
Přijďte si poslechnout orientální hudební nástroj – DIDGERIDOO

Koncertní síň Trojice
17.00 Fautores Flautae a Travers Kvartet (Písek), Flautae Ululatae (Třebíč)
Jako host vystoupí na varhany Luboš Procházka

Divadlo Pod čarou
17.30 Podčára fest 2012
Zahrají Nohama nad zemí, Naven, Inspiro, 200 zbraní a Žlutý fialky

Hotel U Smetáka
21.00 Diskotéka

Hotel Bílá růže
20.00 Tříkrálový benefiční ples

PUTIM :
Obecní úřad
18. 00 Tříkrálové posezení u punče

ČÍŽOVÁ :
fotbalové hřiště
14.00 Hod vánočním stromkem

LÍŠNICE :
20.00 Hasičský ples
Hudba Sextet Band

ZAHOŘANY :
Kulturní dům
20.00 Myslivecký ples

HREJKOVICE :
sraz u hospody
7.00 Pochod Hrejkovická dvacítka

MILEVSKO :
Kino Bios „eM“
18.00 Oběžná dráha
Pěvecké kurzy, kde zpíváte jako opravdoví zpěváci.

Kulturní dům
20.00 Charita ples
Hraje Zelená šestka

NEDĚLE
PÍSEK :
Kino Portyč
15.00 Alvin a Chipmunkové 3
17.30 a 20.00 Tři mušketýři

ČCE Fűgnerovo náměstí
18.00 Alianční týden modliteb

Loutkové divadélko Nitka
14.00 a 15.30 Šípková Růženka
Loutková pohádka


MILEVSKO :
Kino Bios „eM“

17.30 a 20.00 Muži v naději
Komedie. Rudolf s úspěchem uplatňuje svou divokou teorii v každodenní praxi a to s neutuchajícím elánem, který je u čerstvého šedesátníka záviděníhodný. O to víc pak nechápe naivitu svého nesnesitelně korektního zetě Ondřeje, který pro samé svědomité plnění povinností nevnímá, jak nebezpečně se jeho žena Alice začíná nudit. Milující tatínek a kamarádský tchán Rudolf proto nabídne Ondřejovi několik prověřených rad, jak vnést do skomírajícího manželství potřebný vzruch. Koneckonců jde o rodinné štěstí jeho jediné dcery.

PROTIVÍN :
Kino

18.00 Dluh
Drama. Rok 1965. Tři mladí agenti Mossadu, Rachel Singer (Jessica Chastain), David Peretz (Sam Worthington) a Stephan Gold (Marton Csokas) vrátili domů jako hrdinové, poté co ve Východním Berlíně úspěšně vystopovali a zabili nacistického válečného zločince, bývalého doktora z Osvětimi. Současnost. Teď již vysloužilí agenti Mossadu, Rachel (Helen Mirren), David (Ciarán Hinds) a Stephan (Tom Wilkinson) mají status národních ikon, dcera Rachel dokonce o jejich misi napsala knihu. Oni však zoufale trpí pod tíhou tajemství, které se zavázali nikdy neprozradit. Před třiceti lety v Berlíně se totiž odehrálo jiné drama než to, které později prezentovali veřejnosti. Důkazem může být informace, že muž, kterého tenkrát dostali za úkol zabít, se prý před pár měsíci objevil živý a na pokročilý věk relativně zdravý v jedné nemocnici na Ukrajině. Dluh je třeba zaplatit i po tolika letech. Dřív než se o něm dozví věřitel a srazí trojici hrdinů z piedestalu.