PUTIM
Herní klub Putim chystá na sobotu 21. dubna Prší turnaj. Uskuteční se v hospodě u Cimbury v Putimi. Prezence hráčů je od 12 do 13.30 hodin, začátek turnaje ve 14 hodin. Součástí turnaje budou vepřové hody. „S sebou si vezměte dobrou náladu a soutěžního ducha,“ vzkazuje za pořadatele Miloslav Uhlík.

ČÍŽOVÁ
V sobotu se koná v hostinci U Štálichů turnaj v PET lahvích o hodnotné ceny. Začátek je ve 20 hodin.

MIROVICE
V neděli 22. dubna oslaví Den Země v Mirovicích. Sraz je ve 14.30 hodin na hřišti. Na programu bude zasazení stromu a sběr odpadků po městě. Pro děti do 12 let budou připravena ekologická stanoviště s úkoly. Tým Rodinného centra Mirovické EMKO, který je organizátorem, připravil pro návštěvníky také občerstvení a na závěr akce i překvapení.

MILEVSKO
Červík Jiřík a světluška Liduška je název pohádky, kterou v sobotu od 15 hodin zahraje dětem v milevském domě kultury Liduščino divadlo. Vstupné je padesát korun.

V neděli v 17.30 hodin začíná v domě kultury workshop Hooping. Je to zábavná forma taneční fitness aktivity, která spaluje kolem 400 až 600 kalorií za hodinu. Vyzkoušet si ho tu můžete pod vedením certifikované lektorky Gabriely Čechové. Obruče budou na místě k zapůjčení.