NEVĚZICE
Tradiční hodování se sv. Martinem se v sobotu 11. listopadu koná ve všech prostorách obecního sálu a restaurace U Kapličkyv Nevězicích od 19.30 hodin. Legrácky, tanečky, večeře, soutěžení a živá hudba jsou samozřejmostí.

ČÍŽOVÁ
Příjezd Martina na bílém koni připravují obec a ZŠ Čížová, SDH Zlivice a majitelka koně Dora Vojáčková na sobotu. Od 17 hodin vystoupí na návsi U Berušky děti ze ZŠ, zájemci mohou ochutnat svatomartinské víno a rozdávat se budou kalendáře obce na rok 2018.

SLABČICE
Na vítání sv. Martina se chystají také ve Slabčicích. Sraz účastníků je v 17 hodin před kostelem sv. Josefa.

BERNARTICE
Sobotní dopoledne bude patřit náměstí v Bernarticích tradičnímu Martinskému jarmarku. Večer začne ve 20 hodin v sokolovně taneční zábava, na které bude hrát Scarlet.

KLUKY
Svatomartinský lampionový průvod se uskuteční v pátek v Klukách. Sraz účastníků je v 17 hodin před školou, kde děti předvedou krátkou divadelní scénku a poté se průvod vydá po vesnici a u hasičské zbrojnice bude vyhlížet svatého Martina. Na závěr společného večera si účastníci připomenou u památníku padlých Den válečných veteránů.

OSLOV
V pátek pořádá MS Zvíkov-Soutok od 18 hodin v kostele sv. Linharta v Oslově Svatohubertskou troubenou mši. Vystoupí na ní Povltavští trubači a zpěvem ji bude doprovázet chrámový sbor ze Ševětína.