ZÁLŠÍ U SEPEKOVA
V sobotu se bude konat v Zálší na návsi od 13 hodin setkání rodáků. Na programu bude například vystoupení dětí ze ZŠ Sepekov a výstava dobových materiálů a fotografií. Chybět nebude ani kapela a občerstvení.

RADOBYTCE
V sobotu bude slavit SDH Radobytce 120. výročí od 14 hodin v areálu Trávníky. Na programu bude například hasičská soutěž, přehlídka techniky a v podvečer taneční zábava.

ŠTĚTICE U RAŽIC
Stáje Štětice chystají na sobotu charitativní akci. Celé odpoledne bude hrát country kapela Hastrmani a chybět nebudou ani vyjížďky na koních či tombola. Výtěžek ze vstupného půjde českobudějovické rané péči pomáhající rodinám s dětmi se zrakovým postižením.

KESTŘANY
Putovat pohádkovým světem se bude v sobotu v Kestřanech. Start je od 13 hodin na hřišti.

SKÁLY
Dětský den s fotbálkem se uskuteční v sobotu na hřišti ve Skalách. Začátek je v 15 hodin.

OLDŘICHOV
V sobotu v obci vrcholí oslavy 630 let od první písemné zmínky o Oldřichovu. Program začíná ve 14 hodin na hřišti okrskovou soutěží hasičů – Memoriál Josefa Bláhy. V 15.45 hodin bude odhalena pamětní deska na návsi. V programu vystoupí Písečtí loutkáři a kapela Obama a jeho bílí. V neděli bude připravena ukázka hasičské techniky, zájemci si mohou prohlédnou automobilové veterány a hrnčířskou dílnu, v sále hostince bude instalována výstava Československé legie 1914 1920.

OSLOV
850. výročí obce a 160. výročí školy si připomenou v sobotu v Oslově.