VESELÍČKO
Ve Veselíčku slaví pouť a program oslav začíná v pátek taneční zábavou se skupinou Fantom. V sobotu od deseti hodin se uskuteční přátelské fotbalové klání mezi Veselíčkem a Bilinou, a to od deseti hodin, v pravé poledne pak ve Veselíčku vypukne soutěž ve vaření guláše. V neděli bude od deseti hodin připraveno pouťové posezení při hudbě v Bilině.

KOVÁŘOV
Ochotníci ze souboru Kovářovská OPONA uvedou v neděli od 16 hodin v Kovářově nově nastudovanou hru Limonádový Joe aneb Koňská opera.

NEVĚZICE
V pátek v 19 hodin se bude v sále nevězického hostince konat koncert rodiny Pěruškovy s hostem Bárou Trnčíkovou. Zazní na něm díla J. S. Bacha, M. Maraise, F. Kreislera, E. Ysaÿe, K. Stamitze, J. Halvorsena a A. Dvořáka. Vstupné je dobrovolné.
V sobotu ovládnou nevězickou náves koloběžky. Ve 14 hodin tam začne 4. ročník Nevězické koloběžky. Soutěžit se bude v pěti kategoriích od šesti let výše. Pořadatel Nevězický zvon zajistil koloběžky, nápoje, buřtíky a ceny pro vítěze. Absolutní vítěz dostane skleněnou koloběžku od sklářky Blanky Musílkové.

JESTŘEBICE
Sbor dobrovolných hasičů Jestřebice zve na pouťovou taneční zábavu, která se bude konat v sobotu na letním parketu. Začátek je ve 21 hodin. Hudební doprovod zajistí Teplický drak.

RAŽICE
Sbor dobrovolných hasičů Ražice pořádá v sobotu od 13 hodin druhé pivní hry. Uskuteční se v místním přírodním amfiteátru a budou připravené disciplíny pro děti i dospělé. Soutěžit se bude například v pití piva na čas, štafetě v pití piva, házení sudem nebo páce.