PÍSEK:
Kino Portyč
20.00 Resident Evil: Odveta
Akční. Horor. Smrtelný virus společnosti Umbrella Corporation dál pustoší Zemi a mění světovou populaci na legie masa, které jedí Nemrtví. Jediná a poslední naděje lidské rasy v podobě ALICE (Milla Jovovich), se probudí v srdci nejtajnější operace společnosti Umbrella a odkrývá víc o své tajemné minulosti, jak dále pátrá v komplexu. Alice, bez bezpečného útočiště, pokračuje v honbě na ty, kteří jsou odpovědni za šíření epidemie; honbě, která jí dovede z Tokya do New Yorku, Washingtonu a Moskvy a vyvrcholí ohromujícím odhalením, které ji donutí znovu přemýšlet o všem, o čem si dosud myslela, že je pravda. Alice, které pomáhají noví spojenci a staří přátelé, musí bojovat tak dlouho, aby přežila a unikla nepřátelskému světu na pokraji zapomnění. Konec se blíží.

Kulturní dům
velký sál
16.00 Senior klub aneb Posezení s písničkou
Taneční zábava. Hraje Temelínská desítka pod vedením Jaroslava Košnára.

Divadlo Fráni Šrámka
19.30 Na mělčině / Frank Houtappels
Originální komedie, trochu absurdní, s překvapivými zvraty a hlavně až do konce s drápavým podtónem. Nabízí portrét čtyř osamělců, kteří dělají všechno pro to, aby ze svých životů oškrábali rez a zbavili se strachu, že jednou skončí jako vorvaň uvíznutý na mělčině.

Harmony Wellness club
16.30 Nordic walking
Pod vedením trenérky Zuzky Divišové.

Kavárna u Vavřiny
19.00 Filmový festival zimních sportů 2012 – 2.díl
Celovečerní pásmo špičkových filmů, úspěšných na mezinárodních filmových festivalech.

Mateřské centrum Kvítek
10.00 Pohádková čtvrthodina s Míšou nebo divadlo

Fokus
09.00 Individuální plánování

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Ostrov
15.00 Klub rukodělky
Skládání origami zvířat.

Seniorský dům
17.00 Retro párty
K poslechu a tanci hraje Pepa Kozák.

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
20.00 Hasta la vista
Drama. Komedie. Philip, Lars a Jozeph jsou tři mladíci po dvacítce, kteří milují víno a ženy. Jenže jsou stále panicové. Pod záminkou ochutnávání vína se vydají na cestu do Španělska s vidinou prvních sexuálních zážitků. Nic je nemůže zastavit – dokonce ani jejich handicap: jeden je slepý, druhý na vozíku a třetí zcela ochrnutý. Hasta la vista! vypráví příběh o lásce, síle přátelství a chtíči. Příběh o humoru jako jediném prostředku, který pomáhá vyrovnat se s nelehkou situací, o silné touze jako největším hybateli lidské snahy bořit hranice. Člověk ovládaný touhou dokáže věci, o kterých netušil, že je může zvládnout. Přitom její naplnění bývá až druhotné.V této road movie je cesta důležitější než její cíl. Film vznikl na motivy skutečného příběhu Asty Philpota a jeho přátel.

Dům kultury
výuková učebna
09.00 Podzimní prázdninová dílna pro děti
hudební sál
16.15 Country taneční pro dospělé
16.00 Zájezdové představení – Prachy
Zájezd do pražského Divadla Palace. Komedie Prachy – poněkud netypická oslava narozenin z typicky anglického prostředí. Obrovský balík peněz může člověku naprosto rozvrátit život! Ponechat si evidentně špinavé peníze je těžší než k nim přijít.

PROTIVÍN:
Dům kultury
19.00 Tajemství sufijského učení – Enneagramu
Povídání s Bohumilou Truhlářovou a partnerem Miloslavem