PÍSEK:
Kino Portyč
20.00 Hasta la vista
Drama. Komedie. Philip, Lars a Jozeph jsou tři mladíci po dvacítce, kteří milují víno a ženy. Jenže jsou stále panicové. Pod záminkou ochutnávání vína se vydají na cestu do Španělska s vidinou prvních sexuálních zážitků. Nic je nemůže zastavit – dokonce ani jejich handicap: jeden je slepý, druhý na vozíku a třetí zcela ochrnutý. Hasta la vista! vypráví příběh o lásce, síle přátelství a chtíči. Příběh o humoru jako jediném prostředku, který pomáhá vyrovnat se s nelehkou situací, o silné touze jako největším hybateli lidské snahy bořit hranice. Člověk ovládaný touhou dokáže věci, o kterých netušil, že je může zvládnout.

Kulturní dům
velký sál
19.30 Marimba live: feal the beat
Audio vizuální show, která oslovuje všechny skupiny lidí bez ohledu na věk, vyznání a národnost. Hrají pouze na bicí nástroje.

Mateřské centrum Kvítek
10.00 Dovedné ručičky pro nejmenší
15.00 Výtvarka pro děti 6-9 let
Malování na textil, hedvábí, drátkování, hrátky s papírem, apod. Lektorka: Vlaďka Bečková.

Harmony Wellness club
16.30 Nordic walking
Pod vedením trenérky Zuzky Divišové.

Kavárna u Vavřiny
17.00 Prácheňská akademie v Písku – Literární klub

Fokus
15.00 Klub rukodělky
Namaluj si svou židli.

MILEVSKO:
Kino Bios „eM"
20.00 Posel
Drama. Hlavním hrdinou je třicetiletý Petr (Matěj Hádek) zanícený cyklista, někdejší reprezentant nyní pracující jako poslíček. Svůj život podobně jako povolání messengera vnímá jako přestupní stanici. Přemýšlí, co s životem dál. Je jedním z mladých mužů na barevných moderních kolech, kteří dotvářejí kolorit současných měst. Zpočátku se jeví jako svobodný kluk, nekonformní člověk pohrdající pokřivenou morálkou konzumní společností až do okamžiku tragické nehody, kdy vyjde najevo i jeho temná stránka duše. V tento moment se rozhodne život dát do pořádku.

Dům kultury
výuková učebna
18.00 Diskusně vzdělávací večer – energie a její vliv na naše zdraví
Energie všeobecně, Reiki, problematika geopatogenních zón, jak si zlepšit fyzické a duševní zdraví. O čakrách a dalších způsobech, jak pomoci sám sobě a druhým. Přednáší Tomáš Brož.

VRÁŽ:
Zámecká kaple
19.30 Fautores Flautae
Flétnový soubor z Písku pod vedením Václava Holuba.