PÍSEK:

Kino Portyč

17.00 Micimutr

Výpravný pohádkový příběh pro děti a celou rodinu. Vypráví o princezně Karolíně, která má již brzy posloužit jako svačina tříhlavému drakovi. Kromě Libuše Šafránkové v kouzelné Micimutr uvidíte Jiřího Bartošku a Jaroslavu Kretschmerovou v roli královského páru, Vojtěcha Dyka jako zákeřného prince a Martina Dejdara v roli dvorního kuchaře. Režie Vít Karas.

Vstupné 80 Kč.

20.00 Hranaři

Premiéra českého filmu. Dva manželské páry - Hložovi a Slámovi, žijí poklidný podnikatelský i rodinný život. Hložová (Kateřina Brožová) se Slámovou (Vilma Cibulková) mají agenturu s VIP hosteskami, Hlož (Saša Rašilov) šéfuje prosperující bezpečnostní agentuře a Sláma (Miroslav Etzler) vlastní úspěšnou stavební firmu. Sláma se rozhodne pro velkou hru v soutěži o obří stavební zakázku naruší zaběhnutý systém, z toků peněz už nebude „krmit“ nikoho dalšího. Do přípravy této vzpoury namočí i nic netušícího přítele Hlože. Odhodlaný Sláma však neodhadne, na jak nebezpečnou hranu vstupuje. Stavební zakázka je totiž životně důležitá pro Spolek pěti, kterým „slouží“ radní s přezdívkou Lulu (Jiří Langmajer). A Lulu musí zajistit, aby byl Sláma ze hry venku, za každou cenu. Rázem se ocitáme ve světě odposlechů, sledování, kompromitujících materiálů, likvidačních příprav a dokonce i nevyjasněných vražd. Vše jakoby zpovzdálí sleduje podivný pan Bishop (Jan Tříska). Proč a pro koho asi?

Vstupné: 90 Kč.

Bijásek

15.30 Boučkova rodina

Krtek o Vánocích, Cvrček a bombardon, Dvanáct měsíčků, Svatojánek neposlouchá a další pohádky.

Bio Senior

10.00 Perfect Days: I ženy mají své dny

Příběh začíná čtyřiačtyřicátými narozeninami Eriky, která sice nedostane největší kytici, jakou si dovede představit, zato ale pěkné přáníčko od své bývalé švagrové, trapný vzkaz v rozhlasovém pořadu od bývalého manžela, krém na vrásky od homosexuálního kamaráda Richarda a dárkový striptýz od své nevyzpytatelné matky . Přáníčko si doma vystaví, při vzkazu se ač sama sebe proklíná dojatě rozpláče a dárkového striptéra jí okamžitě přebere Richard. Takhle vypadá úspěšný život Eriky Oskarové, hvězdy televizního pořadu “Před a po”. Přitom Erika má skoro všechno vlastní pořad, vyhlášený kadeřnický salón, velký byt s terasou a svobodu, ale s každým přibývajícím rokem víc a víc touží po tom jediném, co nemá a to je dítě. Vstupné: Návštěvníci nad 65 let 50 Kč, ostatní 90 Kč.

MILEVSKO:

Kino Bios „eM“

17.30 a 20.00 Rumový deník

Komedie / Drama / Romantický / Thriller. Rok 1960. Paul Kemp (Johnny Depp) je novinář na volné noze píšící pro krachující plátek kdesi v Karibiku. Chce si vydobýt své místo na slunci, čím více se ale snaží, tím menší úspěch má. Ze ztroskotanců, kteří se kolem něj neustále pohybují, si za nejlepšího přítele zvolí toho nejspolehlivějšího láhev rumu.

DDM

9.00 Zimní prázdninové turnaje

Stolní tenis a šipky pro všechny věkové kategorie.

Řeholní dům premonstrátů

Svátek sv. Mláďátek, Prvomučedníka

15.00 Rozeznění zvonů u sv. Jiljí a sv. Bartoloměje jako memento za nenarozené děti

17.00 Mše v kostele sv. Bartoloměje