PÍSEK:

Kino Portyč

17.00 Micimutr

Výpravný pohádkový příběh pro děti a celou rodinu. Vypráví o princezně Karolíně, která má již brzy posloužit jako svačina tříhlavému drakovi. Kromě Libuše Šafránkové v kouzelné Micimutr uvidíte Jiřího Bartošku a Jaroslavu Kretschmerovou v roli královského páru, Vojtěcha Dyka jako zákeřného prince a Martina Dejdara v roli dvorního kuchaře. Režie Vít Karas.

Vstupné 80 Kč.

20.00 Hranaři

Premiéra českého filmu. Dva manželské páry - Hložovi a Slámovi, žijí poklidný podnikatelský i rodinný život. Hložová (Kateřina Brožová) se Slámovou (Vilma Cibulková) mají agenturu s VIP hosteskami, Hlož (Saša Rašilov) šéfuje prosperující bezpečnostní agentuře a Sláma (Miroslav Etzler) vlastní úspěšnou stavební firmu. Sláma se rozhodne pro velkou hru v soutěži o obří stavební zakázku naruší zaběhnutý systém, z toků peněz už nebude „krmit“ nikoho dalšího. Do přípravy této vzpoury namočí i nic netušícího přítele Hlože. Odhodlaný Sláma však neodhadne, na jak nebezpečnou hranu vstupuje. Stavební zakázka je totiž životně důležitá pro Spolek pěti, kterým „slouží“ radní s přezdívkou Lulu (Jiří Langmajer). A Lulu musí zajistit, aby byl Sláma ze hry venku, za každou cenu. Rázem se ocitáme ve světě odposlechů, sledování, kompromitujících materiálů, likvidačních příprav a dokonce i nevyjasněných vražd. Vše jakoby zpovzdálí sleduje podivný pan Bishop (Jan Tříska). Proč a pro koho asi?

Vstupné: 90 Kč.

MILEVSKO:

Kino Bios „eM“

17.30 a 20.00 Mission Impossible: Ghost Protocol

Akční, Dobrodružný, Thriller. Vybírají si mise, jejichž splnění je prakticky nemožné. Ve čtvrtém díle Mission: Impossible tým vedený Ethanem Huntem (Tom Cruise) posune hranice nemožného ještě o něco dál. To ale není jediný důvod, proč by se akční podívaná měla stát filmovým hitem konce letošního roku. Tím dalším je jméno režiséra, protože věhlasný tvůrce pixarových animáků Brad Bird (Ratatouile, Úžasňákovi), prostřednictvím Mission: Impossible oficiálně zběhl k hraným filmům. A zapomenout nesmíme ani na Prahu, která si tu zahrála na ruskou metropoli Moskvu, díky čemuž řada z nás potkala malého velkého Toma na vlastní oči. Špionážní agentura IMF má obrovský problém. Právě když její eso, Ethan Hunt, provádělo tajnou operaci v Moskvě, spáchal kdosi úspěšný bombový útok na Kreml. Ruští představitelé jsou rozezlení na nejvyšší míru a mluví dokonce o válečném aktu.

Dům kultury

19.00 Seniorské taneční podvečery

Loučení s rokem 2011. Hraje skupina Klasik trio Tábor Vstupné: 70 Kč (v ceně je i přípitek).

Řeholní dům premonstrátů

Památka sv. Tomáše Becketa

8.00 Mše v kostele sv. Bartoloměje