PÍSEK
Divadlo Pod čarou
21.00 Černý desky jsou dobrý
Hudba 60. a 90. let k tanci i poslechu.

Divadlo Fráni Šrámka
19.30 Lhář/Carlo Goldoni – Divadlo V Dlouhé Praha
Archetyp lháře, vyskytující se v dramatické literatuře už od antiky, našel ve zpracování Carla Goldoniho svou nejvtipnější, nestárnoucí podobu.

Kino Portyč
20.00 Dvě zbraně
Držitel Oscara Denzel Washington a Mark Wahlberg stojí v čele hvězdného hereckého týmu snímku 2 Guns, napínavého akčního snímku o dvou agentech ze soupeřících státních agentur, kteří jsou přinuceni ke vzájemné spolupráci. Ta má ale jeden velký háček: ani jeden z nich o tom druhém neví, že jde o tajného vládního agenta.

17.30 Kameňák 4
Po deseti letech se nám opět představují oblíbení hrdinové městečka Kameňákov v plné parádě.

Kulturní dům
20.00 Hubertská I.
Maturitní ples třídy 4.A VOŠL a SLŠ

Kavárna U Vavřiny
20.00 Bluesand
Koncert volného seskupení píseckých muzikantů stylově orientované na blues, funk, jazzrock a swing Zazní také rockové skladby z šedesátých let.

MILEVSKO
Prostory DK
19.00 5. Milevské pivní slavnosti
Prezentace pivovarů – více druhů piv, soutěž o Milevskou pivní korunku, pivní soutěže.

Galerie M
19.30 Hudební sklepy – Maria Doyle Kennedy
Maria Doyle Kennedy objíždí svět jako sólová zpěvačka. Na kytaru ji doprovází manžel Kieren, pokud zrovna není na šňůře v USA s Hothouse Flowers. Její muzika je mrazivá i hřejivá, surová i upřímná, irsky baladicky klidná, stylově mezi The Cure a Patti Smith.

Kino Bios eM
17.30 Justin: Jak se stát rytířem
Vtipy nabité animované dobrodružství o Justinovi, který měl svůj velký sen.  Dnes se kluci chtějí stát slavným muzikantem nebo Jágrem, ale Justin je ze středověku a chce se stát rytířem.

20.00 Gravitace
Sandra Bullock ve filmu hraje doktorku Ryan Stone, skvělou lékařku – inženýrku na její první vesmírné misi. George Clooney ztvárnil vesmírného veterána Matta Kowalskyho, který velí svému poslednímu letu před odchodem do důchodu. Jenže během zdánlivě rutinní výpravy do kosmu dojde ke katastrofě. Loď je zničená a Stone a Kowalsky zůstanou ve vesmíru sami, odkázáni jeden na druhého a směřujíc dál do temného vesmíru.

PROTIVÍN
Kino
20.00 Riddick
Vin Diesel se k nadšení všem fanoušků vrací ve své slavné roli antihrdiny – nebezpečného trestance Riddicka. Drsné hlášky, zabijácké nestvůry, lovci hlav – nejnovější pokračování sci-fi hitu slibuje dynamické scény, tvrdé souboje a poctivou akci.

VRÁŽ
Zámecká jídelna
19.30 Taneček na zámku
K příjemnému posezení   k tanci a poslechu  hraje Leoš Karásek.