Legendární Telex
KDY: Sobota 18. ledna od 20 hodin
KDE: Divadlo Pod čarou Písek
ZA KOLIK: 220 Kč

Legendární Telex v čele s Carlosem Boušou, ale jinak ve zcela novém obsazení zahraje v píseckém Divadle Pod čarou, a to společně se svými hosty PNP a 200 zbraní. Koncert se uskuteční v sobotu 18. ledna od 20 hodin. Vstupné v předprodeji je 180 korun, na místě bude za 220 korun.

Myslivecký bál
KDY: Sobota 18. ledna od 20 hodin
KDE: Obecní sál Ražice
ZA KOLIK: Zdarma

Myslivecký bál se koná v sobotu 18. ledna v Ražicích. Pořadatelem je Myslivecký spolek Ražice. Ples začíná ve 20 hodin v obecním sálu, hrát bude K – bandt.

Na správné adrese
KDY: Sobota 18. ledna od 19 hodin
KDE: Sokolovna Mirotice
ZA KOLIK: 150 Kč

V mirotické sokolovně se v sobotu 18. ledna představí Divadlo Kruh z Dobříše s komedií s názvem Na správné adrese. Představení začíná v 19 hodin. Základní škola v Kovářově společně s místním zemědělským družstvem a spolkem rodičů při škole pořádají 18. ledna od 20 hodin v kovářovském kulturním domě v pořadí už 28. školní a zemědělský ples. Hrát bude Ešner Band a předtančení zajistí tradičně žáci 9. třídy. Chybět nebude ni tombola. Vstupné je 150 korun.

Oslava 21. výročí vzniku školy v Předbořicích
KDY: Sobota 18. ledna od 14 hodin
KDE: Přebotice 
ZA KOLIK: Zdarma

Domov svaté Zdislavy v Předbořicích pořádá v sobotu 18. ledna oslavu 21. výročí vzniku své školky. Při této příležitosti bude v kostele sv. Filipa a Jakuba v Předbořicích ve 14 hodin mše svatá, kterou bude celebrovat farář Vít Uher.

Myslivecký ples
KDY: Sobota 18. ledna od 20 hodin
KDE: Kulturní dům Branice
ZA KOLIK: Dle ceníku

V kulturním domě v Branicích pořádá v sobotu 18. ledna od 20 hodin MS Bor Branice tradiční myslivecký ples. Hrát na něm bude Milénium. Předprodej začíná ve stejný den v 9.30 hodin v kulturním domě.

Rybářský ples 
KDY: Sobota 18. ledna do 20 hodin 
KDE: Dům kultury Milevsko
ZA KOLIK: Zdarma

V milevském domě kultury si můžete v sobotu 18. ledna od 20 hodin zatančit na rybářském plese při muzice písecké kapely Strings. Zahraje tu rock, pop i country. Připravena je velká nejen rybí tombola. Pořadatelem je Český rybářský svaz Milevsko.

Dva nahtý chlapi 
KDY: Neděle 19. ledna do 19 hodin 
KDE: Dům kultury Milevsko
ZA KOLIK: Od 420 Kč

Ve velkém sále milevského domu kultury se můžete v neděli 19. ledna pobavit při komediálním představení od Sébastiena Thiéryho Dva nahatý chlapi. Těšit se můžete na Martina Zounara, Martinu Randovou, Martina Krause a Danielu Šinkorovou. Režijního vedení se ujal Antonín Procházka. Představení začíná v 19 hodin. Vstupné je 450 a 420 korun.