VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Štafeta Píseckého deníku

Série rozhovorů, kde si jednotliví účastníci předávají pomyslnou štafetu otázek.

Čechy a Slovensko jsou si hodně podobné

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Od Martina Kunta, který je členem šermířské skupiny Rival a stál 
u vzniku píseckého Divadla Pod čarou, přebírá štafetu Tomáš Galko.

Smích je to, čím se nikdy nepřesytíme

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Markéta Hajná, která byla opakovaně na misích s Lékaři bez hranic, předává štafetu Martinu Kuntovi, který je členem šermířské skupiny Rival a stál 
u vzniku píseckého Divadla Pod čarou.

Indie mi vlastně ukázala, jak najít samu sebe

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Písecká rodačka a ředitelka brněnského Divadla BARKA Zdeňka Vlachovská předává štafetu Markétě Hajné, která byla opakovaně na misích s Lékaři bez hranic.

Každý rok se víc a víc těším na léto v Písku

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Petra Holasová předává štafetu písecké rodačce a ředitelce brněnského Divadla BARKA Zdeňce Vlachovské.

Tělesná síla není to, co dělá člověka člověkem

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Michal Mižigár předává štafetu Petře Holasové.

Neházejte nás do jednoho pytle

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Mikuláš Stehlík, kazatel Církve adventistů sedmého dne v Písku, předává štafetu romskému studentovi z Písku Michalu Mižigárovi.

Můj pobyt ve vězení byla příprava pro práci vězeňského kaplana

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ - Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Peer konzultantka ve Fokusu Písek Jaroslava Dubová předává štafetu Mikuláši Stehlíkovi, kazateli Církve adventistů sedmého dne v Písku.

Láska je právě v tom, že nerozmazluji, ale určuji hranice. Děti mají pořádek

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Jaroslava Pilařová předává štafetu své jmenovkyni Jaroslavě Dubové z Písku.

Při návštěvách Písku jsem si uvědomila, že právě tady chci zestárnout a dožít

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Eric Dunn, Američan žijící v Písku, předává štafetu Jaroslavě Pilařové z Písku.

Ne všechny trendy přicházející 
z Ameriky jsou dobré nebo zdravé

Písek – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Od Rostislava Homoly přebírá štafetu Eric Dunn, Američan žijící 
v Písku.

Spirituální nutně neznamená náboženský

Písek – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Ondřej Kyml předává štafetu Rostislavu Homolovi, vedoucímu Oddělení spirituální péče Nemocnice Písek.

Písecké hory často využívám pro obnovu duševních sil

Písek – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Jiří Myslivec předává štafetu Ondřeji Kymlovi.

Přeji Písku, aby tu zaválo víc venkovského vzduchu a zájmu o druhé

Písek – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. David Pospíchal předává štafetu Jiřímu Myslivci.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT