VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Štafeta Píseckého deníku

Série rozhovorů, kde si jednotliví účastníci předávají pomyslnou štafetu otázek.

Čechy a Slovensko jsou si hodně podobné

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Od Martina Kunta, který je členem šermířské skupiny Rival a stál 
u vzniku píseckého Divadla Pod čarou, přebírá štafetu Tomáš Galko.

Smích je to, čím se nikdy nepřesytíme

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Markéta Hajná, která byla opakovaně na misích s Lékaři bez hranic, předává štafetu Martinu Kuntovi, který je členem šermířské skupiny Rival a stál 
u vzniku píseckého Divadla Pod čarou.

Indie mi vlastně ukázala, jak najít samu sebe

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Písecká rodačka a ředitelka brněnského Divadla BARKA Zdeňka Vlachovská předává štafetu Markétě Hajné, která byla opakovaně na misích s Lékaři bez hranic.

Každý rok se víc a víc těším na léto v Písku

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Petra Holasová předává štafetu písecké rodačce a ředitelce brněnského Divadla BARKA Zdeňce Vlachovské.

Tělesná síla není to, co dělá člověka člověkem

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Michal Mižigár předává štafetu Petře Holasové.

Neházejte nás do jednoho pytle

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Mikuláš Stehlík, kazatel Církve adventistů sedmého dne v Písku, předává štafetu romskému studentovi z Písku Michalu Mižigárovi.

Můj pobyt ve vězení byla příprava pro práci vězeňského kaplana

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ - Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Peer konzultantka ve Fokusu Písek Jaroslava Dubová předává štafetu Mikuláši Stehlíkovi, kazateli Církve adventistů sedmého dne v Písku.

Láska je právě v tom, že nerozmazluji, ale určuji hranice. Děti mají pořádek

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Jaroslava Pilařová předává štafetu své jmenovkyni Jaroslavě Dubové z Písku.

Při návštěvách Písku jsem si uvědomila, že právě tady chci zestárnout a dožít

Písek /ŠTAFETA PÍSECKÉHO DENÍKU/ – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Eric Dunn, Američan žijící v Písku, předává štafetu Jaroslavě Pilařové z Písku.

Ne všechny trendy přicházející 
z Ameriky jsou dobré nebo zdravé

Písek – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Od Rostislava Homoly přebírá štafetu Eric Dunn, Američan žijící 
v Písku.

Spirituální nutně neznamená náboženský

Písek – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Ondřej Kyml předává štafetu Rostislavu Homolovi, vedoucímu Oddělení spirituální péče Nemocnice Písek.

Písecké hory často využívám pro obnovu duševních sil

Písek – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. Jiří Myslivec předává štafetu Ondřeji Kymlovi.

Přeji Písku, aby tu zaválo víc venkovského vzduchu a zájmu o druhé

Písek – Jak název rubriky napovídá, ti, kteří se v ní objevují, si otázky předávají jako štafetový kolík. David Pospíchal předává štafetu Jiřímu Myslivci.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT