VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Čtenáři nám napsali

Kulturní a sportovní události, oslavy, úspěchy i zajímavé momentky od našich čtenářů.

Mezinárodní projekt Erasmus+ na Tylově školy pokračoval v Písku

Písek - Ve dnech 4. - 8. června se na Tylově škole uskutečnila 2. mezinárodní projektová schůzka našeho projektu One World One Future – Jeden svět, jedna budoucnost, jehož tématem jsou dětská práva.

Děti si užily sportovní den s Veselou školkou

Písek - Na úterý 12. června byl naplánován Sportovní den s překvapením, který mělo uspořádat sdružení rodičů ve spolupráci s 11. MŠ.

Hasičská soutěž se konala za svitu hvězd

Chřešťovice - V sobotu 16. června pořádali chřešťovičtí hasiči již po šesté v řadě noční soutěž O pohár starosty SDH Chřešťovice a 3. kolo 8. ročníku Vltavského poháru.

Hasiči uspořádali návesní slavnost

Bošovice - Bošovice Sbor dobrovolných hasičů Bošovice a Obecní úřad Čížová tradiční návesní slavnost Na bošovickém rynku. 

Myslivci se představili na slavnosti

Písek - V programu městské slavnosti Dotkni se Písku se v Palackého sadech představili také myslivci. 

Děti si užily zábavný den u rybníka

Hrejkovice - V sobotu odpoledne se sešly děti z Hrejkovic,Chlumku , Níkovic , Pechové Lhoty na hřišti u rybníka, aby společně oslavily svátek dětí, jež pro ně každoročně obec připravuje.

Pohádka O vodníkovi a víle Amálce potěšila děti

Milevsko - Téměř 50 návštěvníků se nenechalo v neděli 10. června odradit odpolední bouřkou a přišli do Domu kultury Milevsko na poslední loutkovou pohádku v tomto školním roce, která nesla název O vodníkovi a víle Amálce.

Žáky, kteří úspěšně reprezentovali školu, ocenila starostka

Sepekov - Za příkladnou reprezentaci městyse ocenila starostka žáky Základní školy v Sepekově, kteří se ve školním roce zúčastnili vědomostních, recitačních a pěveckých soutěží.

Mateřinka na Hradišti v Písku měla nabitý měsíc

Písek - Začátkem května proběhl na 11. MŠ v Písku zápis. Těší nás zájem rodičů a mrzí nás, že nemůžeme uspokojit všechny zájemce. Další akcí, o které už informace proběhla, byla besídka ke Dni matek. V ten samý den se všichni vyfotili na společnou fotku.

Nejmladší děti vyrazily na výlet do Sladovny

Čimelice - Děti nejmladší třídy vyjely na polodenní školní výlet do písecké Sladovny na Pilařiště.

Děti vyrazily na výlet do Techmánie

Čimelice - Děti z II. a III. třídy jely letos na výlet do Plzně – Techmánie.

Mateřinku v Čimelicích navštívili psovodi

Čimelice - I v tomto školním roce navštívili mateřskou školu v Čimelicích příslušníci SZKČ Policie Písek se svými psy.

Písečan vystoupil na festivalu a na letnicích

Písek, Kovářov - Folklorní soubor Písečan se uplynulou sobotu zúčastnil v jednom dni hned dvou slavností. Jako první vystupoval v Písku v Palackého sadech na Slavnostech Letnice.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT