Uznávaná sopranistka žije střídavě na Floridě a v Čechách, kde většinou tráví celé léto. Tentokrát ji však pracovní záležitosti přiměly navštívit rodnou zemi už na jaře. V průběhu březnového týdne na ni čekal nabitý program.

Lenka Graf - Everything Is Part Of One:

Zdroj: Youtube

Nejprve představila na prestižní akci Fotbalista roku 2023 nový singl Everything Is Part Of One.

„Byla tam báječná atmosféra a já jsem šťastná, že jsem zrovna na této akci mohla fanouškům slavnostně představit svoji nejnovější píseň. Lepší příležitost jsem si snad ani nemohla přát,“ nechala se slyšet Lenka Graf a doplnila, že videoklip k písni vznikl v Los Angeles.

Singl vyšel začátkem března a jeho producentem je slavný John Shanks, který je držitelem prestižního ocenění Grammy a autorem desítek hitů například pro Celine Dion, Enrique Iglesiase, Stinga, Take That, Westlife nebo kapelu Bon Jovi.

Sopranistka Lenka Graf.
Uznávaná sopranistka Lenka Graf: Hlas jsem si zatím pojistit nenechala

Na akci Fotbalista roku vystoupila Lenka Graf už podruhé.

„Je to pro mě velká čest. Mezi sportovci máme s manželem dost přátel. Všem nominovaným fotbalistům i těm, kteří získali nejvyšší ocenění, ze srdce gratuluji. Velmi jsem to s nimi prožívala,“ podělila se o dojmy z večera Lenka Graf, která se však na akci příliš dlouho nezdržela.

Na druhý den ji totiž čekalo na Barrandově natáčení nové skladby, kterou pro ni složil Michal Dvořák z kapely Lucie.

„Spolupracujeme spolu teprve od konce minulého roku, ale v experimentování napříč různými hudebními žánry jsme spolu na jedné vlně,“ pochvaluje si uznávaná sopranistka.

Slavnostní vyhlášení ankety Fotbalista roku 2023. Vítězové Tomáš Souček a Klára Cahynová
Fotbalistou roku se stal Souček. Anketu ovládl potřetí v kariéře

Kromě zpěvu se Lenka Graf věnuje i nadaci. Je zakladatelkou Nadačního fondu Energie pomáhá a v týdnu, který strávila v Čechách, ji čekala práce s finální fází edukativního projektu Energetická expedice.

„Je určený žákům druhého stupně základních škol a má jim pomoc zorientovat se v problematice energetické gramotnosti. Za pár týdnů se začíná testovat na prvních deseti školách,“ vysvětlila Lenka Graf, která pracovní týden zakončila fashion focením.