Navzdory tomu, že mají snadnější přístup k nejlepším osobním trenérům a odborníkům na výživu na světě, nejsou celebrity imunní vůči problémům s (nad)váhou. Bojují s ní stejně jako ostatní. Mnohem horší to mají v tom, že jsou jejich vzestupy a pády zachycovány kamerami a fotoaparáty téměř na každém kroku. Podívejte se, komu se podařilo nad sebou vyhrát a pyšní se vypracovanou postavou.

Kvůli tloušťce sklízela posměch

Podobně jako řada jejích kolegů se i Kelly Osbourne v průběhu let vydala na cestu hubnutí. „Za to, že jsem tlustá, jsem sklízela více posměchu než za fakt, že jsem absolutně zuřivá narkomanka,“ řekla zpěvačka v roce 2010 exkluzivně pro Us Weekly poté, kdy absolvovala tři odvykací kúry a shodila dvacet kilo. „Tohle nikdy nepochopím… Jsem opravdu hrdá na to, že se dívám do zrcadla a pyšná na každou jednotlivou věc na svém těle,“ uvedla. Aby si svou váhu a dobrý pocit udržela, pravidelně cvičí a kontroluje porce jídla, které sní. „Už si neříkám, proč nevypadám jako ta nebo ta dívka. Což je fajn,“ raduje se, i když si stav své váhy nechává pro sebe. V roce 2020 přiznala, že zhubla téměř čtyřicet kilogramů.

Kelly Osbourne je po ztrátě kil k nepoznání:

Zdroj: Youtube

Přejídal se po koncertech

Dvaatřicetiletý zpěvák Ed Sheeran se před několika lety rozhodl jít do sebe a shodil pětadvacet kilo. V podcastu Behind the Medal v roce 2019 prozradil, že před třemi lety přestal kouřit a začal běhat, aby si „vyčistil plíce“. Zpočátku byl schopný běžet jen na tři písničky, teď už je dostatečně fit na to, aby si ráno zacvičil 45 minut, a ještě absolvoval plavání nebo sedy lehy. Svůj přírůstek na váze přisuzuje americkému jídlu na svých turné. „Dokončíš koncert, dostaneš tác s kuřecími křidélky, k tomu vypiješ pár lahví vína… Jen se to do tebe hrne,“ prozradil, co zažíval.

Změnil postavu a jde z role do role

Poté, kdy záměrně přibral, aby mohl hrát Andyho Dwyera v seriálu Odbor městské zeleně, zhubl Chris Pratt za šest měsíců téměř o třicet kilogramů, aby se záhy stal hvězdou akčních filmů. Přestal pít pivo, zvýšil příjem kalorií na 4000 denně a pil hodně vody. Vybral si také kombinaci cvičení, která mu sedne, a to včetně intenzivního silového programu P90X, běhání, plavání a boxu. Šest dní v týdnu pracoval s trenérem, aby si udržel postavu. Nyní jde díky postavě z filmu do filmu. Jen loni natočil hned tři snímky a vídat ho lze i v seriálu Na seznamu smrti.

Chris Pratt má nyní vysportovanou postavu:

Za tři roky shodila přes padesát kilo

První fotkou, na které je výrazně hubenější, šokovala zpěvačka Adele už v květnu 2020. Přestože vítězka Grammy tehdy nekomentovala svůj úbytek na váze, její trenér Pete Geracimo ji veřejně podpořil. „Když jsme s Adele začali společnou cestu, nešlo o hubnutí, ale o to, aby byla zdravá. Zejména po těhotenství a operaci,“ napsal tehdy na Instagram. Následně se i ona na žádost fanoušků přiznala k tomu, že má dole více než pětačtyřicet kilo. Ani toto ji ale nezastavilo a letos se ukázala v ještě lepší formě. Podle dietoložky Heather Stuhl ztratila dalších patnáct kilo.

Britská zpěvačka Adele
Adele chystá největší koncert všech dob. Poblíž Česka pro ni postaví stadion

Hubnul, aby zachránil vztah

Šéfkuchař The Hell’s Kitchen Gordon Ramsay přiznal, že začal hubnout, aby zachránil své manželství s Tanou. Formovat si tělo se rozhodl v roce 2013 a odhodlání vydrželo. „Měl jsem nadváhu, vážil sto patnáct kilogramů a vypadal jako pytel s****k. Dívám se na fotky a říkám: Jak to Tana se mnou vydržela? Protože vypadá lépe, je nádherná.“ Od té doby se zúčastnil několika soutěží Ironman a udržuje si štíhlou a pevnou postavu.

Vynechává pečivo a limonády

Zpěvačka Missy Elliott se svým novým tělem pochlubila na Instagramu poprvé v květnu 2018. „Hrdě říkám, že už jsou to čtyři měsíce, co jsem pila jen vodu, žádné džusy ani minerálky, a vynechala chleba… A Bůh ví, že tohle pro mě bylo nejtěžší!“ svěřila se rapperka, která teď vypadá fantasticky. Nejenže předvedla štíhlejší postavu, ale tvrdí, že jí její nový jídelníček pomohl i rozzářit pleť. „Nezhubla jsem třicet kilo, zhubla jsem o 30 zdravých jídel/cvičení díky videím @shauntfitness T25,“ prozradila.