Ze soutěže jste už pár dní doma. Jak probíhala aklimatizace? Už jste „naskočila“ zpět do běžného života?
Aklimatizace proběhla velice rychle, protože mám doma tři děti a ty očekávají ihned stoprocentně fungující maminku. Takže třeba hned druhý den po příletu jsem svým miláčkům upekla na oslavu svého návratu dort a pěkně jsme doma řádili.

Ornella Koktová v rozhovoru s Agátou Hanychovou o tom, jak si vedla v Survivoru:

Zdroj: Youtube

Sáhla jste si někdy v životě víc na dno svých sil než právě v Survivoru?
Bojovat o život na JIP pár dní po porodu s Lilianne bylo rozhodně to nejhorší, co jsem kdy zažila. Survivor je drsný, ale stále je to “pouze“ televizní pořad a stopka tam v krajních situacích existuje.

Co vás v soutěži překvapilo?
Třeba to, že tamní tropické vosy si udělaly hnízda všude po zemi na našem „ostrově“ a že ty vosy nejsou ledajaké. Ony se totiž umí vyhýbat doslova každému kroku. Není to jako u nás, když člověk potká na trávě vosu, hned dostane žihadlo.

Andrea Bezděková s přítelem Sebastianem
Andrea Bezděková o příteli Sebastianovi: Vím, že v Survivoru nedělá kraviny

Sledujete teď Survivor v televizi a máte svého favorita?
Ano, sleduju Survivor. Je to zajímavé sledovat lidi, které znáte z ostrova. Vztahy se mění, kmeny, aliance… Je to dobrá podívaná. Můj favorit je aktuálně Jana. Fandím jí a celkově výhru přeju ženám.

Spoustu žen zajímá, jak jste tam s ostatními dívkami z hlediska kosmetiky fungovaly? Jaký největší beauty „luxus“ jste si na ostrově dopřávaly?
Když je kokos opravdu mladý, má vnitřek ještě hodně měkký. Právě z něj jsme si zkoušely dělat „kašičku“, kterou jsme si pak potíraly obličej a říkaly tomu pleťová Survivor maska. (smích)

Ornella Koktová v soutěži Survivor:

Kdo má podle vás vždy dokonalý make-up?
Řekla bych, že princezna Kate. Líbí se mi její styl a to, že se nelíčí až příliš. Osobně nejsem fanynkou tmavých, někdy až černých kontur na rtech. Kate je v tomto nadčasová.

Sledujete aktuálně její peripetie s rakovinou? Překvapila vás její diagnóza? 
Ano, asi jako celý svět sleduju osud Kate. Je mi jí strašně líto, opravdu mě to zasáhlo. Stejně jako já je maminkou tří dětí, a jak už jsem řekla i v Survivoru, my maminky jsme tu především pro naše děti a zdraví je priorita číslo jedna. Moc Kate držím palce a věřím, že to zvládne.

Eva Decastelo
Míň Eva Decastelo ještě nikdy nevážila. I kvůli nemoci se ztrácí před očima

Co v nejbližší době plánujete, kde vás mohou příznivci vidět?
Kromě samoobsluhy, stáje a před školou mě mohou vidět buď v barrandovských ateliérech nebo na veletrhu FOR BEAUTY, kde budu celé dva dny se svojí firmou, která ve své podstatě pomáhá ženám k vysněnému dekoltu. S nadsázkou říkám, že tak trochu krademe práci plastickým chirurgům, protože i z povislejších prsou dokážeme udělat plný dekolt s push-up efektem bez použití podprsenky. Jelikož budu na veletrhu bez dětí, budu si o tom moct s lidmi popovídat. (smích)