Sedmatřicetiletá trojnásobná matka Agáta Hanychová se přitom o svou radost dělila s lidmi na Instagramu už krátce po narození dcery. Asi deset minut po porodu lidem společně s partnerem představila novorozené miminko. „Škoda, že jsme to nedali živě, viď, miláčku,“ řekla s úsměvem Soukupovi.

Agáta radí, jak cvičit:

Zdroj: Youtube

Zavírám si profil

O něco později na Instagram přidala video, v němž mimo jiné děkovala lidem za blahopřání. Pozdravila je znamením vítězství a přidala pár informací o porodu. 

„Zavírám si profil.
Chci to tady mít hezký, mít tady svou hezkou holčičí komunitu.“  Agáta Hanychová

„Bylo to fakt rychlý, o půl čtvrté jsem přijela do porodnice a o půl deváté už byla Róza na světě,“ prozradila a omluvila se, že musí mluvit tiše: „Nemůžu úplně křičet, protože kousek vedle spí Róza.“

Její Instagram pak začaly plnit hlavně rodinné snímky s partnerem a dětmi, ale už po několika dnech oznámila, že svůj kanál zamyká. V současné době je tak přístupný jen těm, kteří ji sledují.

„Od zítřka bude profil jen pro ty, kteří mě sledují. Takzvaně pro moje holčičky. A teda i těch pár mužů, co zbylo,“ napsala v pondělí Agáta Hanychová a k tomu doplnila hashtagy#Protožemůžu a#Protožechci.

Hubnout nechce

Agátiny fanynky však nouzi o novinky nemají. Ví, že Rozárka v noci dobře spí a že Agátiny děti Kryšpín a Mia svou sestru přijaly skvěle. „Mia už zvládla spát sama ve svém pokoji, ač předtím byla zvyklá spát se mnou,“ informovala je influencerka.

K fotce Mii u Rozárčiny postýlky na Instagramu uvedla: „Sestry:) bala jsem se zarleni, ale uplne zbytecne:) nejvetsi lasky!!!

Co říkáte na to, že Agáta H. omezila lidem přístup na svůj instagramový účet? Hlasujte v anketě pod článkem.

Podle Jaromíra Soukupa dokonce Mia přinesla nové sestřičce lízátko.

Ví se také, že Rozárka měla kojeneckou žloutenku a Agáta si musí kvůli srážlivosti krve každý večer píchat injekce do břicha, ale občas na to zapomene. Fanynky jí dokonce posílaly rady kvůli oteklým nohám, které ji trápily.

Připomeňte si rozhovor a Agátou z roku 2018

Exkluzivní rozhovor s Agátou Prachařovou: Na své tělo jsem pyšná

Influencerka zveřejnila také fotografie své postavy týden po porodu a sdělila, že přibrala 17 kilogramů. „Já nechci hubnout, ani k tomu nikoho nenabádám,“ prohlásila.

Svého partnera pochválila. „Jaromír se o nás krásně stará, mám tady navařeno, vývary, maso…“ prozradila.

Agáta Hanychová (vpravo) na Českém plese 18. 2. 2023 v pražském Obecním domě.Agáta Hanychová (vpravo) na Českém plese 18. 2. 2023 v pražském Obecním domě.Zdroj: Profimedia

Statečná po mámě

Mediální magnát Jaromír Soukup se o svou radost z novorozené dcery podělil s diváky své TV Barrandov. V sobotním pořadu VIP svět, který uvádí a v němž odpovídal na otázky diváků, řekl, že byl se svou ženou u porodu.

Agáta Hanychová má z předešlých vztahů s Mirkem Dopitou a Jakubem Prachařem jedenáctiletého syna Kryšpína a pětiletou dceru Miu. Jaromír Soukup má z předchozího manželství s ekonomkou Monikou Drlíkovou dvě dospělé děti, syna Lukáše a dceru Natálii.

„Agáta byla hrozně statečná. Když přijde na lámání chleba žena mnohdy prokáže větší statečnost než chlapi,“ svěřil se.

Na otázku, jak vybírali jméno dítěte, prozradil, že Rozárka byla jednou z prvních voleb pro holčičku a Prokop pro chlapce.

„Pak jsme si nechali říct pohlaví dítěte, takže jsme věděli, že to bude holčičla. A potom padlo hrozné množství jmen, snad dvě stě, a nakonec jsme se plavně vrátili ke jménu Rozárka,“ řekl Jaromír Soukup.

Agáta Hanychová a Veronika Žilková
Veronika Žilková: Jsem liberální matka s diktátorskými sklony. Agáta ví své

Byl by prý rád, kdyby dcera zdědila krásu, odvahu a statečnost po matce. „Po mně by neměla zdědit impulzivnost a sklon k rychlým soudům. Někdy se moc spoléhám na svůj instinkt, a ten mě občas zklame. Chtěl bych, aby byla rozvážnější,“ sdělil divákům.