Největší z řetězce supermarketů Terno prošel úspěšně certifikačním řízením poprvé v roce 2010.

Hostitelská komise výkonné rady Q21 – Sdružení pro certifikaci maloobchodu propůjčuje právo užívat značku „Q21 – prodejna 21. století" na dva roky. Jak v roce 2010 při udělení ceny uvedl generální ředitel spotřebního družstva Jednota České Budějovice Ing. Jaroslav Froulík, nebylo snadné toto vysoce prestižní ocenění kvality práce získat, ale ještě těžší bude ho obhájit. A to se letos českobudějovickému Ternu podařilo!

Sdružení pro certifikaci maloobchodu ověřuje kvalitu sledovaných prodejen metodou mystery shoppingu. Zkušení konzultanti v roli fiktivních zákazníků průběžně posuzují úroveň poskytovaných služeb a kvalitu prodeje. Důležitými kritérii pro rozhodování jsou i analýzy názorů spotřebitelů a zákaznických anket. Sleduje se samozřejmě i řada dalších aspektů, garance udržení kvality a program dalšího rozvoje prodejen. Českobudějovické Terno v uplynulých dvou letech tedy opět prokázalo, že si prestižní ocenění Q21 – prodejna 21. století zaslouží.

Udělování certifikátu „Q21 – prodejna 21. století" je součástí prestižního programu ČESKÁ KVALITA, garantovaného vládou ČR. Na jeho objektivitu dohlíží řídicí výbor složený ze zástupců řady spotřebitelských a profesních organizací. Program ČESKÁ KVALITA je jediným projektem, který skutečně objektivně a nezávisle ověřuje kvalitu oceněných produktů.

KOMERČNÍ PREZENTACE