Vizážista ukazuje jak pomocí make-upu proměnit běžnou ženu v královnu:

Zdroj: Youtube

Každá nevěsta si přeje ve svůj svatební den vypadat dokonale. Příprava tohoto dne stojí spoustu sil. I proto je potřeba zvolit make-up, který bude nejen skvěle vypadat, ale i vydrží po celý den. Právě tady nevěstám přichází na pomoc Arber Bytyqi působící v Prizrenu v jižní části Kosova. Do své práce vkládá obrovské úsilí i osobní přístup.

Catarinu Leal díky jejím užitečným radám sledují miliony lidí po celém světě.
Chcete vypadat jako hvězda Hollywoodu? Krásná influencerka radí, jak pózovat

Jeho cesta k vysněnému povolání však nebyla jednoduchá.

„V naší kultuře je muž v kosmetickém průmyslu považován za tabu. Nejprve jsem si tedy i na přání rodiny udělal magisterský titul z ekonomie a až poté jsem si šel za svým snem a začal pracovat jako vizážista,“ uvedl v rozhovoru pro magazínový portál Bored Panda.

Výsledky své práce ukazuje na svém Instagramovém profilu pod názvem arber_bytyqi_mua. Má zde snímky tisíců nevěst, kterým pomohl vypadat pro jejich významný den v životě dokonale. Sklízí tak obdiv svých fanoušků, kterých už má přes půl milionu.

Výsledky práce Arbera Bytyqii jsou prostě dokonalé:

„Tak krásné, tak dokonalé. Tohle se ti opravdu povedlo. Chci vypadat také tak. Až se budu vdávat, určitě se na tebe obrátím,“ zní z tisíců pochvalných komentářů doplněných srdíčky a lajky i dalšími pozitivními emotikony.

Pro britský web Daily Mail prozradil, jak při své práci postupuje.

„Když se poprvé setkám s klientem, ptám se ho, jaká událost ho přesně čeká, co si plánuje obléknout, a stejně tak analyzuji rysy jeho obličeje. Make-up je pro obličej jako šperk. Lze si hrát s barvami i tvary. Vždy říkám nebojte se proměnit. Vždyť na konci dne to můžete už jen smýt,“ prozradil Arber Bytyqi.

Facebook Deník Styl je tu pro každého.Facebook Deník Styl je tu pro každého.Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová