Miss Opravdová krása. Soutěž, která vznikla na Moravě, ale rozrostla se do celé České republiky. „Opět hledáme ty nejhezčí středoškolačky a neřídíme se pravidlem 90-60-90,“ uvedl ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Loni se vítězkou Miss OK 2022 stala Hana Cermanová - dvacetiletá kráska z Liberce. „Byl to den plný emocí. Nervozita, strach a obavy, jak celý večer zvládneme. V životě by mě nenapadlo, že na konci večera usednu na náš trůn jako vítězka,“ svěřila se na svém instagramovém profilu.

Hana Cermanová před finálovým večerem.
Miss OK je okouzlující blondýnka z Liberce Hana Cermanová

„Od úvodní choreografie přes módní přehlídku, promenádu, volné disciplíny až k závěru večera to byl neuvěřitelný zážitek. A když vás po tom všem vyhlásí jako vítězku a vidíte tu radost vašich blízkých, jak jsou na vás pyšní, to bych přála zažít úplně všem. Byl to prostě splněný sen,“ uvedla.

Už 9. března od 15 hodin se uskuteční casting pro výběr finalistek letošního ročníku soutěže Miss OK. Konkrétně jde o olomouckou Galerii Moritz.

Připomeňte si loňský ročník:

Zdroj: Youtube

„Zažij to na vlastní kůži a ukaž porotě, v čem tkví opravdová krása. Ať už dáváš přednost teniskám a chceš si vyzkoušet něco nového, nebo si naopak neumíš představit život bez podpatků a ráda bys rozjela kariéru modelky, Miss Opravdová krása je ideálním krok, jak začít,“ nabádá ředitel soutěže Roman Štěpánek.

Další casting se uskuteční v Pardubicích v Machoňově pasáži 16. března od 18 hodin. A finále s dvanácti dívkami pak 13. dubna od 19 hodin v olomouckém SKlubu.

Nejlepší trojice z loňského ročníku: 

Štěpánek doplnil, že v rámci soutěže mají děvčata možnost projevit svou osobnost, rozvinout kreativitu a v neposlední řadě se naučí vystupovat na veřejnosti. Získají mnoho užitečných zkušeností, krásných zážitků, ale především mnoho skvělých příležitostí.

Příkladem může být i Sára Lyčková, která se Miss OK zúčastnila v roce 2018. Získané zkušenosti se jí hodily o rok později, kdy je dokázala zužitkovat i ve dvanáctičlenném finále soutěže Miss Česká republika. Dokonce získala korunku pro I. vicemiss.