Georgie Clarke je inspirativní kráska a zároveň i obyčejná žena z Londýna, kterou na sociálních sítích sleduje téměř 600 tisíc fanoušků. Na svém Instagramovém profilu proslula tím, že se nebojí ukázat své ženské tělo včetně nejrůznějších nedokonalostí. Ať už je to pár kilo navíc, celulitida nebo strie.

Georgie Clark ukazuje, jak může i nemusí vypadat realita ženského těla.

Stejně tak ukazuje, jak to vše lze snadno na fotografiích skrýt i bez znalosti retušovacích programů. Prostřednictvím série fotografií nabádá své sledující k tomu, aby nevěřili všemu, co vidí na sociálních sítích.

Nevěřte dokonalosti na sítích

Georgie Clarke má ráda přirozenou krásu. Naopak ji už unavuje dokonalost, které jsou často sociální sítě plné. Například na fotce v bílém spodním prádle ukazuje, že i ona má ve skutečnosti nafouklé břicho a strie. Když se ale vyfotí zepředu, tak nic z toho není vidět a vypadá úchvatně.

Catarinu Leal díky jejím užitečným radám sledují miliony lidí po celém světě.
Chcete vypadat jako hvězda Hollywoodu? Krásná influencerka radí, jak pózovat

„Chci vám připomenout, že za každou zveřejněnou fotkou je mnoho dalších snímků, které se na sociálních sítích neobjeví. Nenechte se obelstít. Pokud někdo zveřejní žhavou fotku, kde vypadá dokonale, neznamená to, že jeho tělo ve skutečnosti nevypadá normálně. Tedy že má například celulitidu,“ napsala svým fanouškům k jedné z fotografií.

Ani celebrity nejsou bez chyby

Zveřejnila sérii dvojic fotografií, které jsou pořízeny během stejného focení. Georgie má na sobě stejné oblečení i make-up, dokonce je i na stejném místě. Rozhodně však na nich nevypadá stejně. Zatímco na jedné z nich vypadá její postava bezchybně, na druhé tak, jaká ve skutečnosti je.

Díky správnému postavení na fotce lze poměrně snadno zkreslit skutečnou podobu těla.Díky správnému postavení na fotce lze poměrně snadno zkreslit skutečnou podobu těla.Zdroj: se svolením Georgie Clarke

Cílem tohoto počinu je podle ní upozornit na to, aby se lidé neustále nesrovnávali s tím, co vidí na profilech slavných tváří. „Častokrát tyto celebrity obdivujeme a závidíme jim, že jsou bezchybné. Ukazuje se však, že i celebrity jsou běžnými smrtelníky. Jen prostě vědí, jak se natočit nebo kdy zatáhnout břicho,“ zní poselství Georgie.


Nahrává se anketa ...