deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Silnice uzavřená: Po havári auta do stromu je zavřená silnice u Sušna na Mladoboleslavsku. Řidiče přepravil do nemocnice vrtulník.
Kontrakt za 17,8 milionů dolarů: Český hokejový útočník Filip Chytil uzavřel ve středu v zámořské NHL novou čtyřletou smlouvu s klubem New York Rangers.
Nafta je nejlevnější od loňského ledna: Za poslední týden klesla nafta o 26 haléřů na 35,01 koruny za litr. Benzin Natural 95 stál průměrně 36,95 Kč/l.
Dohled přes sociální sítě: Američtí kongesmani po pádu SVB žádají, aby regulátoři sledovali hrozící masové výběry z dění na sítích.
Nehoda u Hrusic: Hasiči zasahují u havárie auta do stromu na Praze-východ. Řidiče museli z auta vystříhat, přiletěl pro něj vrtulník.
Návštěva po tornádu: Městečko Rolling Fork ve americkém státu Mississippi navštíví v pátek prezident Biden.
Unikátní záběry: Snímek Voda ztracená a vrácená představuje příběh o návratu vody do mokřadů na Šumavě. Příběh pevností: Historik Jiří Hofman popsal historii tereziánských opevnění Terezína, Josefova a Hradce. Proti hluku: Kvůli chystané stavbě dálnice D55 chtějí lidé v Mikulčicích protihlukovou stěnu a odvedení vody z dálnice do rybníků.
Start každých šest minut: Británie zaznamenává nejvíce letů soukromých tryskáčů v Evropě. Vede proto i tabulky znečištění.
Limit znečištění: Australský parlament schválil pro strop emisí pro největší znečišťovatele životního prostředí.
Povolili impeachment: Ekvádroský Ústavní soud povolil parlamentu zahájit vyšetřování prezidenta kvůli údajné korupci. Ten patrně vyhlásí volby
Chybí pediatři: Klášterec nad Ohří má jedinou pediatričku v ordinaci, další je dlouhodobě nemocná. Hledá pomoc v Kadani.
Jednání s hejtmany: Nna setkání s Asociací krajů budou ministři hovořit o rozpočtovém určení daní, dopravě či zdravotnictví.
Požár na trajektu: Plavidlo cestující mezi filipínskými ostrovy mělo na palubě 250 lidí. Zahynulo 12, nejméně 7 je nezvěstných.
Muži hrozí dva roky vězení: Ruský otec odsouzený za obrázek dcery byl prý zadržen v Minsku, byl na útěku z domácího vězení.
Pátrají po tygrovi: Prokuratura na severu Mexika pátrá po pětiletém bengálském tygrovi. Majiteli ho někdo ukradl z domu.
Ukrajina odrazila 90 útoků: Ukrajinský generální štáb oznámil, že ruská protivník úročil ve středu zejména na Lyman, Bachmut, Avdiivku, and Marinku
Nové dějiště šampionát do 20 let teprve oznámí: FIFA odebrala Indonésii pořádání červnového turnaje mladých fotbalistů po protestech proti účasti Izraele.
Vítěz dražby nezaplatil zálohu: Prodej slavného newyorského mrakodrapu Flatiron Building, nazývaného Žehlička, ztroskotal. Měl stát 130 milionů dolarů.
Prezident po devíti letech v Senátu: Petr Pavel dopoledne zavítá do Senátu a promluví na jeho schůzi.
Ve čtvrtek lze očekávat déšť: Dnes bude převážně zataženo, od západu s deštěm. Večer srážky ustanou. Nejvyšší denní teploty 11 až 15 °C.
Proti divokým večírkům: Amsterodam spouští kampaň. Chce odradit mladé Brity, které láká levná cesta za pitím a drogami.
Veselý zaznamenal čtrnáct bodů: Basketbalisté Barcelony i díky dvojciferným zápisům českých reprezentantů vyhráli v Eurolize 89:80 na hřišti Partizanu.
Střelba v Nashvillu: Americká první dáma Jill Bidenová navštíví pozůstalé po střelbě v křesťanské škole.