deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Pokles inflace, u sousedů: Oficiální data uzkazují, že inflace v Německu klesla nao 7.4%. Ještě v únoru byla 8.7%.
Dvě hodiny mimo provoz: Výpadek elektřiny uzavřel na dvě hodiny Klimkovický tunel na D1 u Ostravy. Kolem druhé odpoledne porucha skončila. Společně zastavili skládku: Přičiněním Jana Obořilové a týmu kolem ní nebude u Čáslavi velká skládka. Deníku poskytla rozhovor.
Nebezpečí na D1 u Prahy: Prudký déšť zaplavil část dálnice D1 na výjezdu z prahu u Průhonic, policie varuje řidiče před akvaplaningem.
Požár v posledním patře: Pražští hasiči vyjeli k požáru bytu ve Slezské ulici na Vinohradech. Z okna v podkroví stoupá černý dým.
Novinka pro železnici: Ožívá záměr tunelu pod Červenohorským sedlem na Jesenicku. Tentokrát i pro vlaky. Pře o odškodnění: Škola ze Ždáru nad Sázavou se soudí s ministerstvem o odškodnění, které musela vyplatit učitelce.
Odhad OECD: Český HDP letos klesne o 0,1 procenta, příští rok vzroste o 2,4 %. Inflace letos bude 13 %, příští rok 4,1 %.
Trvá na 500 eurech za volby: Expremiér Maťovič tvrdí, že jeho hnutí OLANO nepůjde do koalice s nikým, kdo lidem neslíbí odměnu za hlasování.
Obvinění ze špionáže naprosto odmítají: List Wall Street Journal požaduje okamžité propuštění svého reportéra Evana Gershkovice zatčeného v Rusku.
Silnice I/35 je za Rychnovem u Jablonce zavřená: Na silnici u Dlouhého Mostu ve směru na Liberec likvidují hasiči požár nákladního automobilu.
Silnice je zavřená: Nedaleko Římovic na Benešovsku řeší IZS tragickou dopravní nehodu osobního automobilu, který narazil do stromu.
Odklon linek: Pražští hasiči likvidují požár tramvaje ve Vyšehradské ulici. Tramvaje úsek mezi Albertovem a Botanickou objíždí.
Zvrhlík u zastávky: Policie pátrá po muži, který se na Kačerově dožadoval u zastávky orálního sexu od nezletilého.
Sněmovna rozhodne za týden: Senát schválil misi českých vojenských policistů k vyšetřování válečných zločinů na Ukrajině.
Sedm zneužitých dětí: Sodu projednává znásilňování a výrobu pornografie Podezřelý stojí v podobné věci před soudem potřetí.
Uvolnění po pandemii: Policie v Německu zaznamenala v loňském roce přes 5,6 milionu trestných činů, což je meziročně o 11,5 procenta více.
Silniční nehoda na přejezdu: Na trati ze Žďár n.Sázavou do Tišnov je v úseku Bystřice n. P. do Nového Města n. M. přerušený provoz.
Výpadek proudu uzavřel D1 u Ostravy: Kvůli poruše muselo ŘSD zavřít Klimkovický tunel na D1. Doba výluky není určená.
Mezi stánky: Před historickou návštěvou v Bundestagu se Karel III. prošel trhem s čerstvými potravinami na Wittenbergplatzu v Berlíně
První nominace: Prezident Petr Pavel se s prvními třemi adepty na ústavní soudce sejde 3. dubna, poté oznámí jejich jména.
Nehoda kamionu: U Krušovic na Rakovnicku se převrátil nákladní automobil. Řidič byl převezen do nemocnice.
Pošta z Kraslic: O pohlednice s tradičním velikonočním razítkem z Kraslic je opět velký zájem. Hrozí silné bouřky: Meteorologové varují před silnými bouřkami. Od odpoledne do večera mohou postihnou severovýchod Čech. Zneužívání nezletilých: Mladík z Domažilicka dostal u soudu sedm let, rozsudek není pravomocný, padla odvolání.