To nejdříve v Turnově dohrálo základní část dvěma duely s pražskou Slavií, které sice prohrálo shodně 0:2, ale podalo výborný výkon. O den později pak tým trenéra Jiřího Mergla bojoval 
o konečné umístění. Potřetí za sebou se střetl se Slavií (0:4), porazil Českou Třebovou 2:0 
a na nájezdy také pardubický Svítkov 1:0sn. V konečném hodnocení sezony slaví hráčky Švantláku historický úspěch – třetí příčku.

Sobotní zápasy

HC ŠD Písek – HC Slavia Praha – ženy 0:2
HC Slavia Praha – ženy - HC ŠD Písek 2:0

Nedělní zápasy

HC Slavia Praha - ženy - HC ŠD Písek 4:0
HC ŠD Písek - TJ Lokomotiva Česká Třebová 2:0
HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HC ŠD Písek 0:1 sn

Nejužitečnější hráčka: Aneta Tupá (HC ŠD Písek)

Hodnotící slova trenéra Jiřího Mergla: "Děkuji všem hráčkám za předvedené výkony podávané po celou dobu turnaje, dělaly jste mi radost. Podle mého názoru byla nejlepší brankářkou turnaje Aneta Tupá, která týmu dodávala tolik potřebný klid svými jistými zákroky a chvílemi přiváděla hráčky soupeře k zoufalství, když s typickým úsměvem na rtech vytahovala jeden skvělý zákrok za druhým. Na závěr bych chtěl poděkovat Vám, všem Oranžádám, za celoroční práci, zápal pro hru, ale hlavně za to, že jste makaly jedna za druhou a tým pro Vás byl na prvním místě. Dík patří také všem, co nás podporovali a jezdili s námi na turnaje a všem sponzorům, ať už finančním nebo věcným. Bez Vás by to prostě nešlo. Těším se na další sezonu s takovým týmem, jakým Oranžády jsou."