V první volejbalové lize se dařilo pouze mužům VK EGE

Českobudějovické celky Madeta a Slávie PF naopak v lize žen neuhrály ani bod. Jedno vítězství si ve druhé lize přivezly z Prahy Netolice

11.10.2012

V první volejbalové lize se dařilo mužům VK EGE. Ženy Madety naopak neuspěly v RokycanechFoto: Deník

České Budějovice – První volejbalová liga mužů i žen se rozběhla. Kraj zastupuje trojice týmů z krajského města. Dařilo se mužům VK EGE České Budějovice, kteří oba své domácí zápasy vyhráli. Naopak neuspěly ženy Madety ani Slávie PF, které se představily na palubovkách soupeřek.

VK EGE Č.Budějovice : MFF Praha    3:2 (-21,-23,18,23,12) EGE zahájilo prví set výborně (3:0), pak přišly chyby a hráči EGE znervózněli, MFF se podařil další brejk z 10:12 na 10:17 a přes snahu EGE bylo rozhodnuto.
Ve druhém setu se domácí zklidnili a začalo se jim dařit. Celý set se družstva střídala
v jednobodovém vedení, za stavu 22:22 uhráli hosté dva body  a vyhráli. Třetí set byl opět vyrovnaný do stavu 17:17, EGE uteklo na  22:17 a závěr dohrálo excelentně.
I čtvrtý set byl dramatický a vyrovnaný. V závěru však bylo EGE šťastnější. V pátém setu od stavu 3:3 si EGE udržovalo mírný náskok, který nakonec uhájilo.
VK EGE Č.Budějovice : ČZU Praha    3:0 (23,17,16)
ČZU v pátek porazila Dobřichovice a byla velkým favoritem. Hosté začali velmi dobře, vedli 18:16, EGE však otočilo na 20:18 a vedení již nepustilo. Druhý set byl vyrovnaný pouze do stavu 9:10. Potom začali Jihočeši soupeře přehrávat a zvítězili 25:17. EGE pokračovalo ve výborném výkonu i ve třetím setu a zaslouženě celý zápas vyhrálo.

Střešovice – Slávie PF 3:0 (24,11,21) a 3:0 (18,14,22)
Tatran Slávii v obou zápasech jasně přehrál. Projevily se větší ligové zkušenosti pražského celku oproti českobudějovickému mládí. „Dařilo se nám v úvodním setu prvního utkání, kdy jsme se dostali do vedení 20:16. Závěr ale holky nezvládly a Pražanky pak dominovaly," řekl trenér Jiří Zita. Českobudějovické hráčky odehrály dobrý první set i v odvetě.  „Opět jsme ale neudrželi koncentraci a prohráli jsme nejen set, ale i zápas. Hlavní druhé sety byly z naší strany špatné," zhodnotil vystoupení svých hráček Zita.

Rokycany    –    Madeta 3:0 (17,17,23) a 3:1 ((20,-23,15,16)
Rokycany se po premiérové prohře s reprezentačním výběrem kadetek rychle vzchopily a odnesla to Madeta České Budějovice.
V prvním utkání Západočešky zvítězily přesvědčivě 3:0, aby v sobotní odvetě triumfovaly poměrem 3:1.
„Na Rokycanech bylo vidět, že jsou rozehrané z prvního dvojzápasu, který proti reprezentačním kadetkám absolvovaly minulý týden. Tam se jim příliš nedařilo, ale proti nám se zvedly. Prim hrála v jejich dresu bývalá reprezentantka Karolína Koloušková," vysvětluje trenér českobudějovické Madety Jan Vobr.
V dalším kole hraje Madeta proti Střešovicím zítra v Českém Krumlově od 18:30. Sobotní odvetu pak odehraje
v hale na Sádkách v 10:00 hodin.
Slávie PF jede do Dobřichovic, které dvakrát překvapivě zvítězily na Žižkově.
Muži EGE hrají zítra v 19 hodin opět doma s Nymburkem a o den později přivítají od 17 hodin Českou Lípu.
Pokračovala také II. liga volejbalistů. Netolice hrály
v Praze a přivezly si jedno vítězství.
Praga Praha – TJ Netolice 3:0 (22,15,25) a 1:3 (-21,-18,26,-24)

Autor: Michal Havelka

11.10.2012 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Obsluha v zařízeních rychlého 15 000 Kč Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení OBSLUHA RESTAURACE TYPU MC´DONALD´S. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Náplň práce:, - obsluha restaurace, práce v kuchyni, vaření, obsluha zákazníků, vydávání na sklad., Vhodné i pro absolventy, OZP i mladistvé do 18 let., Pracovní doba: 2 směny v rozmezí otevírací doby prodejny: 7:00 - 23:00 hod. dle týdenního plánu , Nabízíme: osobní ohodnocení, Zájemci se mohou dostavit na výběrové řízení dne 31.10.2018 od 9.00 hodin na ÚP Písek, 5. patro, č. dv. 601.. Pracoviště: M restaurant s.r.o. - restaurace mc donald’s písek, Hradišťská, č.p. 2645, 397 01 Písek 1. Informace: Radana Mládková, +420 605 265 212. Výroba - Výroba Seřizovači 17 500 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Soustružník kovů - práce na CNC strojích. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Soustružník - práce na CNC strojích. , Požadujeme: vyučení v oboru; praxe ve strojírenství výhodou, Nabízíme: zaměstnanecké výhody, zázemí stabilní společnosti , Životopisy zasílejte na: sidlova.j@omprotivin.cz nebo doručte osobně na personální odd.. Pracoviště: Om protivín a.s., Švermova, č.p. 349, 398 11 Protivín. Informace: Jaroslava Šídlová, +420 382 252 795. Doprava a logistika - Doprava a logistika Obsluha zemních a příbuzných 25 000 Kč Obsluha zemních a příbuzných strojů STROJNÍK STAVEBNÍCH STROJŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: ŘP skupiny B, C, T, strojnický průkaz, časovou flexibilitu, technické myšlení, manuální zručnost, fyzická zdatnost, čistý trestní rejstřík, samostatnost, zodpovědnost, praxe v obsluze bagru min. 2 roky, Výhody: profesní průkaz, svářečský průkaz , , Kontakt na tel., e-mail nebo osobní jednání na adrese Písek, Dukelská (za Lesnickou školou) od 7:00 do 16:00 hod. (nejlépe po telefonické domluvě).. Pracoviště: Lubomír polanský - kancelář, Dukelská, 397 01 Písek 1. Informace: Božena Franců, +420 724 422 269. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 105 Kč Prodavači potravinářského zboží PRODEJNÍ ČINNOST - PULT LAHŮDEK, POKLADNÍ ČINNOST. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 105 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DPP nebo DPČ, Prodejní činnost - pult , Pracovní doba: dvě směny - nerovnoměrně rozvržená pracovní doba - dle domluvy a potřeby mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem, Náplň práce:, poskytovat prvotřídní služby zákazníkům, obsluhovat zákazníky na pultu a doplňovat zboží, obsluha pokladny. Dodržovat pokyny svého nadřízeného a plnit zadané úkoly., Nabízíme: stravenky, dovolenou navíc.. Pracoviště: Tesco stores čr a.s. - písek, Nádražní, č.p. 2590, 397 01 Písek 1. Informace: Vondrušková, +420 601 563 273.

Kestřany bez porážky, Krč bez výhry

Strakonice - Soběslav 4:7.
61

Hokejisté tentokrát doma ztráceli body

Výborný zápas, chválil své mužstvo po vítězství ve Vsetíně asistent Aleš Totter

České Budějovice – Velmi dobrý výkon, cenné tři body za výhru 3:2 a šestibodový náskok na čele první Chance ligy. Takhle povedený byl zájezd hokejistů ČEZ Motoru do Vsetína. Sobotní zápas v Benátkách mají Jihočeši odložený, v pondělí je čeká domácí šlágr s Jihlavou (17.30).

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

Hradec porazit a dostat se do čela, má jasno Havelka

České Budějovice – České fotbalisty do dvaceti let k zápasu evropské soutěže Elite Tournament s Anglií v Č. Budějovicích na stadion Dynama na Střeleckém ostrově přivedl jako kapitán dvacetiletý sparťan Filip Havelka, jenž je od letošního léta na hostování právě v českobudějovickém Dynamu.

Motor se zaskvěl, vyloupil Lapač a veze ze Vsetína hodně cenné tři body

Vsetín – Hokejisté ČEZ Motoru uzavřeli úvodní čtvrtinu základní části první Chance ligy vítězstvím na horkém vsetínském ledě po tuhém boji 3:2 a potvrdili roli lídra tabulky.