Z píseckých kordistů se mezi muži nedařilo Jiřímu Maňákovi, který v základní skupině zaznamenal jednu výhru a šest porážek. Kvůli této nepříznivé bilanci nepostoupil do eliminace a skončil na 58. místě.

O něco lépe se dařilo Martinu Štverákovi. Ten měl na svém kontě o jednu výhru více a o porážku méně. Do eliminace postoupil, ale hned po prvním souboji skončil. V celkovém umístění figuroval na 50. pozici.

Nejvíce se domácí turnaj vydařil Miroslavu Burdovi, který postoupil do eliminace s bilancí třech výher a čtyř porážek. Ve vyřazovacím souboji byl poražen a skončil na 47. místě.

Mezi kadety se představil Michal Voldřich, který v této kategorii začíná a vůbec se mu nedařilo. Ve skupině prohrál veškeré své souboje, prohrál také v eliminaci a skončil 51.

Pořadí v kategorii kord senioři :

1. Michal Čupr (Slavoj Litoměřice), 2. Matyáš Brykner (SC Praha), 3. Josej Balcar (Loko Teplice), 3. Marek Dolejší (SC Praha), 47. Miroslav Burda (Sokol Písek), 50. Martin Štverák (Sokol Písek), 58. Jiří Maňák (Sokol Písek).

Pořadí v kategorii kord kadeti:

1 Robert Klaus (SC Praha), 2 Jan Stemel (Sokol Dejvice), 3 Matyáš Landovský (1 FC Bělá), 3. David Matoušek (Loko Plzeň), 51. Michal Voldřich (Sokol Písek).