Písek, České Budějovice – Dívky z EDITA Sokol AK Písek manželů Edity a Zdeňka Šťastných získaly jednu zlatou (Šárka Bugošová), jednu stříbrnou medaili (Vanessa Šťastná) a několik finálových umístění.

V celkovém hodnocení ročníku soutěže získala v kategorii do 7 let 1. místo Šárka Bugošová a 2. místo Vanessa Šťastná. Mezi staršími dívkami v kategorii 14 – 17 let patří 2. místo Tereze Čejkové. Klub tak potvrdil své dlouhodobé postavení mezi nejúspěšnějšími týmy na jihu Čech.

Kategorie 6-7 let:
V této kategorii se ve finále prezentovala Anna Leskovcová, Anna Pumprová a Nela Lidinská. Konečné 5.místo obsadila Rozálie Nohejlová, 
2. místo Vanessa Šťastná 
a 1. místo Šárka Bugošová.

Kategorie 8-10 let:
V této kategorii soutěžily v základním kole Vanessa Šťastná a Šárka Bugošová. Ve finále Kateřina Hvězdová, Dominika Jestřábová, Rebeka Krejčířová a Barbora Malá.

Kategorie 14-17 let:
V této kategorii obsadila v celkovém hodnocení poháru konečné 2. místo Tereza Čejková.

Na fotografii: Edita a Zdeněk Šťastných se svými svěřenkyněmi. Nahoře zleva Šárka Bugošová, Nela Lidinská, Rebeka Krejčířová, Barbora Malá, Kateřina Hvězdová, Dominika Jestřábová, Justine Šťastná a Jasmine Šťastná. Dole zleva Anna Pumprová, Rozálie Nohejlová, Vanessa Šťastná a Anna Leskovcová.

Autor: EDITA Sokol AK Písek