Českou republiku reprezentovalo šest juniorů, z toho byli čtyři v družstvu. Juniorky startovaly tři, z toho dvě byly v družstvu. Celkem závodilo šestnáct  juniorek a třiatřicet juniorů.

Z oddílu SK Casting sport Písek se tohoto šampionátu zúčastnili sourozenci Jiří a Kateřina Markovi, kteří v soutěžních disciplínách získali každý třikrát titul mistra světa a byli členy zlatých družstev ČR.

Výsledky juniorů (33 startujících):

Muška na cíl (D 1): 1. Jiří Marek (ČR), 2. Christian Zinner (Rakousko), 3. Christopher Ulrich  (Německo), 10. Tomáš Spáčil, 11. Martin Krejčí, 12. Radim Novák, 13. Michal Slezák, 16. Filip Vaculík (všichni ČR).

Muška dálka (D2): 1. Martin Krejčí (ČR), 2. Markus Anthofer (Německo), 3. Michal Slezák, 4. Radim Novák, 7. Jiří Marek, 8. Tomáš Spáčil, 9. Filip Vaculík.

Zátěž na přesnost (D3): 1. místo Jiří Marek (ČR), 2. Bruno Brovet (Chorvatsko), 3. Filip Vaculík, 6. Tomáš Spáčil, 7. Radim Novák, 13. Martin Krejčí, 24. Michal Slezák (všichni ČR).

Zátěž na cíl (D4): 1. místo Jiří Marek (ČR), 2. Krysztof Matwiejczuk (Polsko), 3. Christopher Ulrich (Německo), 6. Tomáš Spáčil, 10. Radim Novák, 18. Michal Slezák, 19. Martin Krejčí, 20. Filip Vaculík.

Zátěž dálka (D5):  1. Christian Zinner (Rakousko), 2. Filip Vaculík  (ČR), 3. Bruno Brovet (Chorvatsko).   

Pětiboj (celkově): 1. místo Christian Zinner (Rakousko)  516,355, 2. Jiří Marek (ČR) 504,825, 3. Bruno Brovet (Chorvatsko) 501,605, 4. Tomáš Spáčil 500,135, 6. Radim Novák 485,425, 8. Filip Vaculík 476,645, 9. Martin Krejčí 476,480, 13. Michal Slezák 467,220 (všichni ČR).

Výsledky juniorek v jednotlivých disciplínách (16 startujících):

Muška na cíl (D 1): 1. Kateřina Marková (ČR), 2. Bianca Heynerová (Německo), 3. Denisa Králová, 4. Jitka Pausarová (obě ČR).

Muška dálka (D2): 1. Kateřina Marková (ČR), 2. Isabell Eggert (Německo), 3. Jitka Pausarová, 8. Denisa Králová (obě ČR).

Zátěž na přesnost (D3): 1. Denisa Králová (ČR), 2. Jana Jankovičová (Slovinsko), 3. Bianca Heynerová (Německo), 4. Jitka Pausarová (ČR).

Zátěž na cíl (D4): 1. Denisa Králová (ČR), 2. Edita Ledvonová (Slovinsko), 3. Kateřina Marková, 5. Jitka Pausarová  (obě ČR).

Zátěž dálka (D5): 1. Kateřina Marková, 2. Jitka Pausarová (obě ČR), 3. Bianca Heynerová (Německo), Denisa Králová (ČR).

Pětiboj (celkově): 1. místo Jitka Pausarová (ČR) 477,455, 2. Bianca Heynerová (Německo) 464,980, 3. Kateřina Marková 462,845, 4. Denisa Králová (obě ČR) 456,855 b.

Družstva – juniorky: 1. místo Česká republika (Jitka Pausarová 477,455, Kateřina  Marková  462,845) 940,300, 2. Slovinsko (Jana Jankovičová 447,840, Edita Ledvonová 397,885) 845,725, 3. Polsko (Oliwia Mosková 444,780, Eliza Pecinová 387,680)  832,460, 4. Německo (Bianca Heynerová 464,980, Lisa-Marie Rammová 354,210) 819,190, 5. Chorvatsko (Rebeka Erentová 396,780, Marija Turkovičová 284,395) 681,175, 6. Švýcarsko (Simone Hanerová 282,715, Barbara  Hanerová 261,205)  543,920 b.

Družstva – junioři: 1. místo Česká republika (Jiří Marek 504,825, Radim Novák 485,425, Filip Vaculík 476,645, Martin Krejčí 476,480) 1943,375, 2. Polsko 1848,570, 3. Německo 1838,975, 4. Corvatsko 1614,050, 5. Slovensko  1580,210, 6. Švýcarsko 1317,730 b.

JIŘÍ MAREK ST.