Sedm statečných, začínajících, chlapců CRAZY BROTHURS (tak si říkají) během soustředění se svými trenéry absolvovalo každodenní náročný tréninkový cyklus spojený i s návštěvou táborské Jump Arény, shlédli i ukázky cvičených psů vojenské policie se zaměřením na vyhledávání výbušnin, drog a zadržení pachatele či navštívili branické Pohledarium Vejrovského zemanství. V závěrečný den pak došlo k vyhodnocení soutěží ve sprintu, v hodu 500 g oštěpem, v hodu tenisákem a překonávání překážkové dráhy na čas.

V celkovém pořadí se nejvíce dařilo a zlatou medaili získal David Polanecký, stříbrnou Adrian Sivák a bronzové medaile připadly hned třem chlapcům. Ve sprintu byl nejlepší David, který se dělil o první místo s Adrianem, za hod oštěpem a hod tenisákem vyhrál Adrian.

CRAZY BROTHURS si zasloužili pochvalu za velmi vydařené soustředění, kterému přispěli svým přístupem k jednotlivým tréninkovým činnostem a svým chováním a vystupováním během svého pobytu v Branicích. Pochvalu zaslouží i zástupci branické TJ a místní starosta, kteří se postarali o zázemí, stravu či sportoviště.

Josef Fuka