V Praze na Chodově se konala tradiční celorepubliková aerobiková soutěž v pódiových skladbách – Chodovské Berušky. Město Písek reprezentoval dívčí tým For Body Písek, který ve velké konkurenci zazářil. Skladba Pokrové hráčky pod vedení Anety Zdeňkové a Denisy Staníkové startovala v kategorii 11-14 let více početné týmy a v konkurenci celkem 11 týmů získala 1. místo. Do Písku vezla zlaté medaile a pohár za vítězství v kategorii.

Druhá skladba s názvem Jedním tahem pod vedením trenérky Jany Kudějové startovala v kategorii 15 a více let méně početné týmy a dokázala také zvítězit a završit úspěšný sportovní víkend píseckého klubu.


V sobotu 3. června můžete vidět naživo všechna vystoupení For Body Písek v rámci Dětského dne v Protivíně, který se koná v areálu fotbalového hřiště. Pro děti jsou připraveny zábavné hry, malování na obličej, jízda na koni, horolezecká stěna a spousta dalších atrakcí spojených se sportovním programem, kde uvidíte vystoupení píseckých a protivínských zájmových kroužků.

Akce začíná v 14 hodin a vstup je zdarma.

Aneta Zdeňková