O druhé, postupové příčce tabulky, se tak rozhodne až v posledním kole 15. dubna v přímém souboji obou soupeřů ve výhodném domácím prostředí Benešova.
SK Českobudějovičtí Lvi – FBC Neotch Písek 0:3 (0:1, 0:1, 0:1).
Odhodlaný nástup obou týmů přinesl zpočátku vyrovnanou hru, šance se střídaly na obou stranách, ale vše likvidovaly spolehlivé brankářky. V 10. min. se podařilo konečně proměnit první šanci. Radost byla na straně Neotechu, to se nemýlila nejlepší střelkyně ligy Tomešová – 0:1.
Do druhé části zápasu nastoupily hráčky tak, jak skončily první – tlakem, který pokračoval i při vlastním oslabení. Branka však padla až mnohem později, kdy Lvice nestačily tempu utkání a trochu polevily. Vedení 0:2 před koncem této části jakoby hráčky Písku ukolébalo a přizpůsobily se hře domácích.
Ani třetí třetina nevyburcovala žádné z družstev k výraznějšímu výkonu. Písecké florbalistky si udržovaly mírnou převahu, skórovaly však až v samotném závěru střetnutí do prázdné branky na konečných 0:3.
Branky: 10. a 13. Tomešová (Predajňová, Sázavská), 45. Paulerová (Zámečníková). Vyloučení 1:1, bez využití.
FBC Neotech Písek – FBC Štíři České Budějovice 2:2 (1:1, 0:1, 1:0).
Písecké hráčky vstoupily do zápasu správnou nohou, hned ve 3. min. se ujaly vedení střelou Pecholtové – 1:0. Štírky to však nepoložilo a během dvou minut vyrovnaly. Počáteční nasazení pak vyšumělo a hra se vyrovnala.
Až ve druhé třetině dostaly písecké florbalistky příležitost početní převahy, přesilovková formace zavřela soupeřky v jejich obranném pásmu a rozjela kolotoč přihrávek. Po jedné z nich vypíchla míček budějovická Pávková a řítila se na osamocenou brankářku Somrovou. Provedla krásný blafák a poslala Štírky do vedení na 1:2.
Do třetí třetiny nastupovaly písecké hráčky s vědomím, že musejí vyrovnat a zkusit otočit zápas ve svůj prospěch. Štírky však držela nad vodou kompaktní obrana, vynikající brankářka i štěstí v podobě nastřelených tyček. Nakonec se přece jenom podařilo po velkém dobývání branky vyrovnat. Přidat vítězný gól se do konce zápasu nepodařilo.
Branky Písku: 3. Pecholtová (Paulerová), 37. Tomešová (Blechová). Vyloučení 0:1, bez využití, oslabení 0:1. Sestava Písku: Somrová – Predajňová, Sázavská, – Blechová, Kaiferová – Tomešová, Železná, Šejnová – Pecholtová, Pohnanová, Zámečníková, Paulerová.
Tabulka Jihočeské ligy žen: 1. Spartak Pelhřimov 30, 2. FBC Neotech Písek 26, 3. SK Eltsen Benešov, 4. FBC Štíři Č. Budějovice 11, 5. SK Českobudějovičtí Lvi 10 bodů.