V prvním domácím utkání v rámci nadstavby o 1. - 6. místo první ligy mužů přivítají Sršni basketbalový tým z Nového Jičína, který se momentálně s bilancí 14 výher a 5 porážek nachází na 4. místě, a tak se dá očekávat velmi vyrovnané utkání.

"Soupeř z Jičína se opírá především o hráče pendlující z KNBL týmu NH Ostrava, ať už se jedná o K. Týmla, M. Snopka, G. Proška, či T. Havlíka. Základní rotaci hráčů pak uzavírá bývalý dlouholetý rozehrávač BK Opavy L. Bukovjan. Vzhledem k tomu, že jsou hráči velmi dobře individuálně vybaveni, se tento tým prezentuje především rychlým protiútokem, hrou jeden na jednoho a také střelbou za tři body, ve které mají v průběhu celé sezony velmi slušné procento. Loni právě tento tým dokázal v Novém Jičíně Sršně dokonce porazit, o což by utkání mělo být pikantnější," zve na utkání písecký trenér Jan Čech.

"Utkání je naplánováno netradičně na pátek 17. února v 19:30, ale i přesto pevně věříme, že dorazíte minimálně ve stejném počtu jako na utkání základní části a svou atmosférou nás doženete k další důležité výhře," dodal trenér.