Reprezentační tým Českého svazu kickboxu (ČSK), v čele s trenéry Petrem Kotíkem a Petrem Kučerou vyslal do bojů o cenné kovy 24 závodníků a závodnic, mezi nimiž byli i dva zástupci píseckého klubu AKJ Panthers Písek, Jiří Hladík a Jakub Kodad.

Reprezentace ČSK se ve světové konkurenci rozhodně neztratila a přivezla úctyhodných 47 medailí, z nichž Jiří Hladík získal titul vicemistra světa v kategorii K1 muži do 75 kg, čímž si náramně spravil chuť ze zrušeného zápasu na akci Mystic fight night v Písku, konaného ve stejný termín jako právě MS v Itálii a Jakub Kodad přivezl dvě 3. místa v kategoriích UFR muži do 72 kg a kicklight muži do 69 kg.

V sobotu 17. listopadu se ještě Jakub Kodad zúčastnil Mistrovství ČR v Kladně, odkud přivezl titul mistra republiky v kategorii kicklight muži do 69 kg.

Na závěr patří velké poděkování reprezentačním trenérům za odvedenou práci a v neposlední řadě také trenérovi píseckého AKJ Panthers Ladislavu Včeličkovi, který tyto borce trénuje a provází je přípravou na náročnou zápasnickou sezonu.

Jakub Kodad