FLORBAL

SOBOTA. První kolo Poháru ČFBU mužů v Písku: FBC Falcons Žižkov – Sokol Písek (oblouková hala, 14.00), Orel Rtyně v Podkrkonoší – Sokol Benátky (15.15), FbC Rippers Praha – FBC Falcons Žižkov (16.30), Sokol Písek – Orel Rtyně v Podkrkonoší (17.45), Sokol Benátky – FbC Rippers Praha (19.00).

NEDĚLE. První kolo Poháru ČFBU mužů v Písku: Orel Rtyně v Podkrkonoší – FBC Falcons Žižkov (9.00), Sokol Písek – FbC Rippers Praha (10.15), FBC Falcons Žižkov – Sokol Benátky (11.30), FbC Rippers Praha – Orel Rtyně v Podkrkonoší (12.45), Sokol Benátky – Sokol Písek (oblouková hala, 14.00).

BEACH VOLEJBAL

SOBOTA. Turnaj v Písku (areál FC Písek, 9.00).

FOTBAL

SOBOTA. ČFL: FC Písek – FK Pardubice (10.15). Chance KP: Písek B – J. Hradec (13.00). I. A: Protivín – Katovice (17.00). I. B: Kestřany – Chelčice, Albrechtice n/Vltavou – Březnice (17.00). I. A dorostu: Kestřany – Osek (10.00).

OP muži: Mirotice – Protivín B (15.00), Boston Kluky – Smetanova Lhota, Oslov – Semice, Hradiště B – Skály (17.00). III. třída: Záhoří B – Krč, Králova Lhota – Čimelice B (17.00). IV. třída: Albrechtice n/Vltavou B – Smetanova Lhota B (bude upřesněno). Turnaj Kočí Cup kategorie U11 v Písku (9.00).

NEDĚLE. Liga mladší žáci: Písek – Tábor (10.00). I. A: Čimelice – Hradiště (15.30). I. B: Záhoří – Met. Tábor (17.00). KP žáci: Milevsko – SKP České Budějovice (13.30). Divize muži: Milevsko – Štěchovice (17.00).

OP muži: Chyšky – Podolí II (15.00), Kovářov – Milenovice (16.00), Borovany – Kostelec n/Vltavou (17.00). III. třída: Sepekov B – Kovářov B (15.00), Božetice B – Čížová B, Mirovice B – Vojníkov (16.00). IV. třída: Hradiště C – Vráž (11.00), Kestřany B – Slabčice, Putim – Podolí II (17.00). Turnaj Kočí Cup kategorie U11 v Písku (9.00).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Přátelsky: Milevsko – Klatovy (18.00).

NEDĚLE. Přátelsky dorosty, junioři: Milevsko – Strakonice (9.30).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

PÁTEK. Zimní stadion v Milevsku: 13.00 – 15.00 hodin.

ZUMBA

PONDĚLÍ. Aerobní cvičení na taneční prvky v Milevsku (sportovní hala, 20.00).

TURISTIKA

SOBOTA. KČT Otava Písek pořádá autobusový zájezd pod názvem Německá Šumava. Odjezd ze stanice MHD v Budovcově ulici u MÚ Písek v 7.00 hodin, návrat do 20.00 hodin. Pěšky – skupina „A“: 18 km, skupina „B“: 8 km.

HASIČSKÝ SPORT

SOBOTA. Soutěž sborů dobrovolných hasičů v Milevsku (8.00).