Této soutěže se zúčastnily rovněž dívky klubu EDITA Sokol AK. Vinou řady onemocnění jich bylo tentokráte pouze třináct. Přesto dosáhly velmi dobrých výsledků. Několik dalších dívek si postupem do finále zajistilo účast na květnovém republikovém mistrovství a rozšířilo tak počet již dříve kvalifikovaných cvičenek z klubu EDITA Sokol AK na dvacet šest!

Výsledky závodu:

Kategorie 8 – 10 let (60 startujících):

Zde do závodu v základním kole zasáhla Táňa Ryantová (Hrejkovice). Do třicetičlenného semifinále postoupila Sandra Fáberová (Nadějkov), Barbora Vošahlíková (Milevsko), Adéla Herbrychová (Strakonice), Klára Keclíková a Andrea Kautzká (obě Písek). Výborného výsledku dosáhla Veronika Bednárová (Písek), která si postupem do finále a ziskem děleného 7. – 15. místa zajistila postup na mistrovství ČR.

Kategorie 11 – 13 let (80):

V této kategorii se v základním kole prezentovaly Leona Brázdová (Mirotice) a Marcela Zajíčková (Písek). Po výborném výkonu do patnáctičlenného finále postoupily Šárka Nováková a Tereza Kahounová (obě Kovářov). Tyto dívky znovu potvrdily postup na mistrovství ČR, čehož již dosáhly letos dříve na závodě v Českých Budějovicích.

Kategorie 14 – 16 let (50):

V této kategorii se v základním kole představila Michaela Veselá (Modlešovice u Strakonic). Do patnáctičlenného finále pak postoupila a vynikající konečné 6. místo obsadila Adéla Boučková (Čimelice), která se tímto výsledkem rovněž kvalifikovala na mistrovství ČR.