VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nejúspěšnější sportovec Písecka za rok 2008 - nominace trenérů

Písecko - Anketa Nejúspěšnější sportovec Písecka za rok 2008 vstupuje již do své závěrečné fáze. Už jen několik týdnů zbývá do vyhlášení výsledků, které se uskuteční ve středu 25. 2. v píseckém kulturním domě.

7.2.2009 2
SDÍLEJ:

Jedním z nominovaných trenérů v anketě je Josef Fuka, trenér atletiky TJ Chyšky.Foto: Deník/František Bořánek

Konečné pořadí v jednotlivých kategoriích vzejde z hlasování odborné komise.

Navržení sportovci

Tělovýchovné jednoty a sportovní kluby z okresu měly možnost nominovat své sportovce ve čtyřech kategoriích: jednotlivec, jednotlivec – mládež do 15 let, sportovní kolektiv a trenér.

V současné době odborná komise, složená především ze sportovních funkcionářů a starostů měst a obcí, zaslané návrhy vyhodnocuje. Z jejich hlasování pak vzejde konečné pořadí v jednotlivých kategoriích.

Anketu Nejúspěšnější sportovec Písecka za rok 2008 připravuje Okresní sportovní sdružení ČSTV Písek ve spolupráci s Vydavatelstvím Vltava–Labe–Press, a to prostřednictvím produkční a marketingové agentury ČOK CZ, Píseckého deníku jako mediálního partnera a Centra kultury Písek.

Dnes zveřejňujeme v abecedním pořadí jmenný seznam navrhovaných trenérů se stručným výčtem jejich úspěchů, kterých dosáhli se svými svěřenci v uplynulém roce. Zvolit nejúspěšnějšího trenéra mají možnost i čtenáři Píseckého deníku, kteří mohou hlasovat prostřednictvím přiloženého hlasovacího kuponu a na těchto webových stránkách.

Nejúspěšnějšího sportovce Písecka můžete volit zde, nejúspěšnějšího sportovce Písecka v kategorii do 15ti let zde, anketu o nejúspěšnějšího trenéra najdete vpravo vedle článku a volbu nejlepšího kolektivu zde. Hlasování probíhá do 20.2.2009 do dvanácti hodin.

Nominace – trenéři

Své hlasy můžete dávat těmto sedmi trenérům a trenérkám:

Josef Fuka (TJ Chyšky), atletika:

Jeho svěřenci získali během loňské sezony řadu medailových umístění v krajských přeborech jednotlivců, ale i v krajských přeborech ASPV. Největším úspěchem však bylo 1. místo družstva starších žáků v krajském přeboru družstev a 4. místo v semifinále mistrovství ČR, dále pak 1. místo v krajském přeboru mladších žáků ČASPV ve florbale.

Miroslav Janovský (TJ Sokol Písek), basketbal:

S družstvem mladšího dorostu U–16 získal 2. místo a stříbrnou medaili na mistrovství ČR a rovněž stříbrnou medaili na mistrovství ČR s družstvem minižáků v kategorii U–11.

Petra Anna Kofroňová (RG Proactive Milevsko), moderní gymnastika:

Má velkou zásluhu na sportovních výsledcích klubu. Vychovala již několik úspěšných závodnic, z nichž v současné době největšího úspěchu dosáhla Ludmila Korytová, mistryně ČR ve společných skladbách juniorek.

Karel Kolerus (Budó škola KK Písek), bojová umění:

Druhý nejlepší oddíl karate v Jihočeském kraji, který loni získal celkem 154 medailí, z toho 66 zlatých, 44 stříbrných a 50 bronzových, dále pak 12 titulů krajský přeborník, pět medailí na mistrovství ČR, 11 medailí na Středoevropské lize, 13 medailí na světových pohárech, 22 medailí v závodech s mezinárodní účastí. Pod jeho vedením se již třetí písecký závodník dostal do české reprezentace. Budó škola si drží 5. místo v žebříčku oddílů karate Českého svazu karate. Je držitelem ocenění Za přínos a rozvoj karate v ČR.

Milan Mazanec (IHC Komterm Písek), lední hokej:

V minulém roce postoupil s družstvem dorostu IHC do nejvyšší soutěže této kategorie – do extraligy.

Jaroslav Vavroch (FC ZVVZ Milevsko), fotbal:

S mužstvem mužů FC ZVVZ postoupil po pěti letech do divizní soutěže.

Tomáš Zástěra (TJ Sokol Písek), kanoistika:

Trenér českých reprezentantů v píseckém oddíle – Anna Zástěrová (3. místo na mistrovství světa ve sjezdu a členka družstva ČR, které ve sjezdu získalo na MS 4. místo, dále 8. místo na MS v individuální disciplíně). Matěj Kropáček (4. místo na mistrovství ČR). Oba se v letech 2005 – 2007 stali mistry světa a mistry Evropy v kategorii juniorů.

Autor: František Bořánek

Nahravá se anketa
7.2.2009 VSTUP DO DISKUSE 2
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Cukrář, moučníkář 13 500 Kč

Cukráři (kromě šéfcukrářů) CUKRÁŘ/KA - EXPEDIENT/KA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 14500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: CIZ, Náplň práce: výroba cukrářských výrobků + expedice hotových výrobků řidičům, Pracovní doba: 2 směny noční, ranní (1x za 3 týdny sobota) - 20:30 - 4:00 hod. a 6:00 - 14:30 hod., Požadujeme: spolehlivost, preciznost., Nabízíme: věrnostní prémie ., Kontakt i na tel.: 736 521 177, e-mail: chocholova@polanskych.cz.. Pracoviště: Polanských, s.r.o. - pekárna, Jiráskova, č.p. 112, 398 11 Protivín. Informace: Eva Chocholová, +420 736 521 177.

Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 100 Kč

Číšníci a servírky ČÍŠNÍK - SERVÍRKA. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se roznášení obědů v době od 10:00-14:00 od po - pá., Nabízíme: strava zdarma, Požadujeme: komunikativnost, příjemné vystupování,, Praxe v oboru výhodou., Vhodné i pro absolventy.. Pracoviště: Profi-dera s.r.o. - restaurace v písku, Žižkova třída, č.p. 492, 397 01 Písek 1. Informace: Jan Andrlík, +420 776 097 542.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 9 300 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9300 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PP na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení., Náplň práce:, - správa poštovního místa na prodejně v Kestřanech., Požadujeme: základní znalost práce na PC.. Pracoviště: Jednota, spotřební družstvo v milevsku, okr. písek - prodejna kestřany, 398 21 Kestřany. Informace: Miroslava Charvátová, +420 602 154 495.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 810 Kč

Ostatní úředníci REFERENT ODBORU REGIONÁLNÍHO ROZVOJE - ÚZEMNÍ PLÁNOVÁNÍ. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Tajemnice Městského úřadu Milevsko vyhlašuje podle zákona č. 312/2002 Sb., výběrové řízení na obsazení místa úředník/úřednice odboru regionálního rozvoje Městského úřadu Milevsko, Platové zařazení: platová třída 10 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - příloha č. 2, (18.810 - 28.320 Kč podle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)., PRACOVNÍ NÁPLŇ:zajišťování správních činností na úseku územního plánování (úřad územního plánování) a administrace dotačních programů města v oblasti sportu a kultury., POŽADAVKY:, ""vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu uznaném pro autorizaci v oboru územní plánování nebo příbuzného oboru či se stavebním zaměřením, "řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič, "bezproblémová dovednost pracovat na PC - Windows, Word, Excel, Outlook, apod., "znalost právních předpisů z oblasti veřejné správy (zejména: zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), vyhláška č. 501/2006 Sb., o obecných požadavcích na využívání území, zákon č. 500/2004 Sb., správní řád, zákon č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), vše ve znění pozdějších předpisů), "ochota dále se vzdělávat, "schopnost týmové práce i samostatného rozhodování, Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat určité náležitosti, (vzor přihlášky zveřejněný na www.milevsko-mesto.cz), K přihlášce se připojí tyto doklady:, "strukturovaný životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, "výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (originál případně ověřená kopie); u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem (pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením), "ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání , "souhlas subjektu údajů se zpracováním osobních údajů (vzor souhlasu zveřejněný na www.milevsko-mesto.cz)., Lhůta pro podání přihlášky: do 10.07.2018 (úterý) do 11:00 hodin , Způsob podání přihlášky: osobně doručené nebo zaslané v zalepené obálce s označením "Výběrové řízení - referent ORR územní plánování" do podatelny Městského úřadu Milevsko, náměstí E. Beneše 420, 399 01 Milevsko. Na přihlášky podané po uvedené lhůtě nebude brán zřetel. , Podrobnější informace o pracovní pozici podá: Ing. Petr Švára, telefon: 382 504 223, 602 848 072, e-mail: petr.svara@milevsko-mesto.cz. Pracoviště: Město milevsko, nám. E. Beneše, č.p. 420, 399 01 Milevsko 1. Informace: Petr Švára, +420 382 504 223.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nález papírku z roku 1938. Ten objevili na českobudějovickém Gymnáziu Česká při výměně oken.
4

EXKLUZIVNĚ: „Československo nezahyne“. Našli vzkaz starý 80 let

Ilustrační foto

Peníze pro domácí hospic Athelas

Neseďte doma aneb Kam vyrazit na venkově

Písecko - Co se chystá v obcích Písecka na víkend 23. a 24. června?

Psychika i fyzička v Café Deník

České Budějovice – Kavárna Deníku v parku BosoNoha se zaměřila na prastarý ideál rovnováhy duše a těla.

Kráska z Íránu, Maroka nebo jihu Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny B

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.

Autorské čtení spisovatelky Šárky Uhrové

Zvíkovské Podhradí - Autorské čtení při příležitosti vydání již páté knihy písecké autorky Šárky Uhrové se konalo v pátek 15. června v Hotelu Zvíkov.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT