BASKETBAL

SOBOTA. Žákovská liga U–14: Sokol Písek – BK Ústí n/Labem (14.00). Extraliga junioři U–18: Sokol Písek – Gymnázium Hladnov (sportovní hala, 16.00).

NEDĚLE. Žákovská liga U–14: Sokol Písek – BK Děčín (9.00). Extraliga junioři U–18: Sokol Písek – BK Opava (sportovní hala, 11.00).

HALOVÁ KOPANÁ

SOBOTA. Turnaj mladší přípravky v Milevsku (sportovní hala, 8.00). Pořádá FC ZVVZ.

NEDĚLE. Čtvrtý turnaj SIKO futsal ligy mladších žáků v Čimelicích: Hradiště – Písek (9.00), Protivín – Kestřany (9.25), Kestřany – Hradiště (9.50), Protivín – Písek (10.15), Hradiště – Protivín (10.40), Písek – Kestřany (11.05).

Kadeti: Kovářov – Mirovice (11.35), Čimelice – Písek (12.00), Mirotice – Kovářov (12.25), Mirovice – Čimelice (12.50), Písek – Mirotice (13.15), Čimelice – Kovářov (13.40), Mirovice – Mirotice (14.05), Kovářov – Písek (14.30), Mirotice – Čimelice (14.55), Písek – Mirovice (sportovní hala, 15.20).

FOTBAL

SOBOTA. Zimní turnaj Platan Cup v Písku: Dynamo Č. Budějovice dor. – Příbram B (11.00), Dynamo Č. Budějovice B – Milevsko (13.00), Strakonice – Písek (15.00), Prachatice – S. Ústí (17.00). Přátelsky v Písku: Semice – Boston Kluky (19.00).

NEDĚLE. Přátelsky ml. žáci: Milevsko – Sepekov (9.30), Písek A – Č. Krumlov (11.00). Ml. dorostenci: Písek – Týn n/Vltavou (12.30). Muži: Písek B – Tábor (14.00). St. žáci: Písek B – Vodňany (15.30). Zimní turnaj v Milevsku: Milevsko dor. – Jistebnice (11.00), Kovářov – Kostelec nad Vltavou (13.00), Borovany – Božejovice (umělá tráva, 15.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní soutěž – skupina o postup v Písku: Motor – FC Unbroken (8.30), Marná Snaha B – Motor (9.05), FC Unbroken – Veselá Bída (9.40), Veselá Bída – Marná Snaha B (10.15), Sršni – FC Hazard (10.50), FC ARA – Sršni (11.25), FC Hazard – FK Osev (12.00), FK Osev – FC ARA (oblouková hala, 12.35).

NEDĚLE. Okresní soutěž – skupina o konečné umístění v Písku: Tomcat – Latro (8.30), Klapzuba Team – Tomcat (9.05), Latro – Platan Club Písek (9.40), Platan Club Písek – Klapzuba Team (10.15), SK Masters – Svěžící Žďár (11.25), Wanasto – RC Hradiště (12.00), RC Hradiště – SK Masters (12.35), Béčka – AC Parta (13.10), AISIN – Béčka (13.45), AC Parta – Platan Protivín (14.20), Platan Protivín – AISIN (oblouková hala, 14.55).

LEDNÍ HOKEJ

SOBOTA. 2. liga: Milevsko – Nymburk (17.00), Písek – Česká Lípa (17.30). Okresní přebor – MHL: Sokol Bernartice – Berani Milevsko (10.00), Ducks Milevsko – Rimouski Milevsko (12.15), Seals Milevsko – HC Hrejkovice (ZS v Milevsku, 19.45).

NEDĚLE. Okresní přebor – MHL: HC Hrejkovice – Olší (9.15), HC Zbelítov – Seals Milevsko (ZS v Milevsku, 11.30).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

PÁTEK. Zimní stadion v Milevsku: 9.30 – 11.00 a 13.15 – 14.45 hod., Komterm arena v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

NEDĚLE. Komterm arena v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

PONDĚLÍ. Komterm arena v Písku: 17.00 – 18.30 hodin.