TENIS

SOBOTA. Turnaj ve dvouhře dorostu v Milevsku. Pořádá TK ZVVZ (sportovní hala, 7.30). Dokončení v neděli.

BASKETBAL

SOBOTA. Extraliga U–18: Sršni Písek – BK Děčín (sportovní hala, 17.00).

NEDĚLE. Extraliga U–18: Sršni Písek – BK Ústí nad Labem (sportovní hala, 9.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní přebor v Písku: Hasiči – Marná Snaha A (8.30), Brufen 800 – Hasiči (9.05), Marná Snaha A – FK Alfa (9.40), FK Alfa – Brufen 800 (10.15), Palma – Blue Dolphins (10.50), FC Handball – Palma (11.25), Blue Dolphins – Dream Team (12.00), Dream Team – FC Handball (12.35), Real Club – FC Tchibuk (13.10), Chelsea Fans – Real Club (13.45), FC Tchibuk – FC Davis (14.20), FC Davis – Chelsea Fans (oblouková hala, 14.55).
Okresní soutěž – skupina B v Písku: Klapzuba Team – Marná Snaha B (15.30), Marná Snaha B – River Plejt (16.05), River Plejt – Klapzuba Team (oblouková hala, 16.40).

NEDĚLE. Okresní soutěž – skupina A v Písku: Latro – Wanasto (8.30), FC Unbroken – Latro (9.05), Wanasto – Svěžící Žďár (9.40), Svěžící Žďár – FC Unbroken (10.15), Motor – AC Parta (10.50), AC Parta – Sršni (11.25), Sršni – Motor (12.00), Orange Sheep – Béčka (12.35), FC Hazard – Orange Sheep (13.10), Béčka – Tomcat (13.45), Tomcat – FC Hazard (oblouková hala, 14.20).

Okresní soutěž – skupina B v Písku: RC Hradiště – FC ARA (14.55), FK Osev – RC Hradiště (15.30), FC ARA – SK Masters (16.05), SK Masters – FK Osev (oblouková hala, 16.40).

Druhý turnaj SIKO ligy mladších žáků v Čimelicích: Písek – Kestřany (9.00), Hradiště – Protivín (9.25), Protivín – Písek (9.50), Kestřany – Hradiště (10.15), Protivín – Kestřany (10.40), Hradiště – Písek (sportovní hala, 11.05).

Druhý turnaj SIKO ligy kadetů v Čimelicích: Písek – Mirovice (11.35), Mirotice – Čimelice (12.00), Kovářov – Písek (12.25), Mirovice – Mirotice (12.50), Čimelice – Kovářov (13.15), Písek – Mirotice (13.40), Mirovice – Čimelice (14.05), Mirotice – Kovářov (14.30), Čimelice – Písek (14.55), Kovářov – Mirovice (sportovní hala, 15.20).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE. s. n. o. p. arena v Písku: 13.00 – 14.30 hod. Zimní stadion v Milevsku: 13.00 – 14.30 hod.

PONDĚLÍ. s. n. o. p. arena v Písku: 17.00 – 18.30 hod.

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Liga junioři: Písek – Tábor (19.00).

SOBOTA. Krajská liga mladší a starší žáci: Milevsko – Rokycany (9.00). Liga mladší žáci 6. a 7. třídy: Písek – Sparta Praha (10.30). Krajská liga junioři: Milevsko – Soběslav (14.30). Extraliga dorostenci: Písek – Slavia Praha (16.00).

NEDĚLE. KP základny 5. třídy: Milevsko – Jindřichův Hradec (9.00).

SAUNA V MILEVSKU

ÚTERÝ. Rodiče a děti: 16.00 – 20.00 hodin.

STŘEDA. Muži: 16.00 – 21.00 hodin.

ČTVRTEK. Ženy: 15.00 – 21.00 hodin.

PÁTEK. Muži – 15.00 – 21.00.