VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Hlavní závod mužů na Mikulášském běhu v Čimelicích vyhrál táborský Radomír Soukup

Čimelice - Minulou sobotu (6. 12.) se uskutečnil v pořadí již 30. ročník populárního Mikulášského běhu v Čimelicích.

9.12.2008
SDÍLEJ:

Na snímku je pořádající tým AC Čimelice, který v sobotu 6. 12. uspořádal jubilejní 30. ročník Mikulášského běhu.Foto: Luboš Knížek ml.

V jubilejním 30. ročníku závodu se dařilo i mužům z píseckých odddílů,v mládežnických kategoriích pak běžcům z Čimelic, Chyšek a Písku. Letos se na startu sešlo 138 závodníků a závodnic.

Výsledky podle kategorií:

Dívky nejmladší (ročník nar. 2001–2002, 5 účastnic) – 400 m:

1. místo Kamila Pilíková (TJ ČZ Strakonice) 2:06, 2. Barbora Lisová (Atletika Písek) 2:16, 3. Bára Karasová (Bohutín) 2:32 min.

Chlapci nejmladší (2001–2002, 5) – 400 m:

1. Vojtěch Vlach 2:02, 2. Petr Soukup (oba SK Čéčova ČB) 2:07, 3. Václav Strouhal (TJ Chyšky) 2:11 min.

Dívky nejmladší (2000–1999, 4) – 400 m:

1. Magdalena Rajtmajerová (TJ ČZ Strakonice) 1:51, 2. Denisa Gahlerová (ZŠ Balbínova Příbram) 2:11, 3. Lucie Sedláčková 2:15, 4. Magdalena Kulasová (obě Čimelice) 2:16 min.

Chlapci nejmladší (2000–1999, 6) – 400 m:

1. Jan Beran 1:43, 2. Jakub Brož (oba SK Čéčova ČB) 1:44, 3. Vít Kozák (Atletika Písek) 1:48, 6. Martin Vašek (Čimelice) 2:19 min.

Dívky mladší (1997–1998, 7) – 400 m:

1. Adéla Novotná (SK Čéčova ČB) 1:49, 2. Tereza Plačková (TJ ČZ Strakonice) 1:50, 3. Michaela Šimerová (SK Čéčova ČB) 1:56, 5. Kristýna Račanová (AC Čimelice) 2:05, 7. Lenka Račanová (Písek) 2:21 min.

Chlapci mladší (1997–1998, 9) – 400 m:

1. Dušan Pinc (TJ Blatná) 1:36, 2. Vít Strouhal (TJ Chyšky) 1:51, 3. Antonín Huleš (Rakovice) 1:52, 4. Filip Jiruš 1:53, 7. David Pavlíček (oba ZŠ Čimelice) 2:09, 8. Jan Vašek (Čimelice) 2:14 min.

Mladší žákyně (1995–1996, 7) – 800 m:

1. Michaela Hejlová (Atletika Písek) 3:36, 2. Zuzana Novotná (ŠSK Borotín) 3:36, 3. Alena Harantová (TJ ČZ Strakonice) 3:39 min.

Mladší žáci (1995–1996, 6) – 1000 m:

1. Benjamin Rizvanovič (SK Čéčova ČB) 4:23, 2. Lukáš Provazník (Atletika Písek) 4:33, 3. Filip Bartoš (SK Čéčova ČB) 4:34, 4. Jakub Kubát (Čimelice) 4:43 min.

Starší žákyně (1993–94, 3) – 1400 m:

1. Aneta Vašáková (Lhota u Příbrami) 6:42, 2. Anna Schwarzová (SK Čéčova ČB) 6:49, 3. Anna Švecová (TJ ČZ Strakonice) 7:52 min.

Starší žáci (1993–1994, 3) – 1400 m:

1. Patrik Jarolím (SK Strakonice) 5:33, 2. Vít Havelka (SK Sporting Příbram) 5:48, 3. David Němeček (Atletika Písek) 5:56 min.

Dorostenky (1991–1992, 1) – 2400 m:

1. Zuzana Novotná (ŠSK Borotín) 12:40 min.

Dorostenci (1991–1992, 3) – 2400 m:

1. Míla Řehoř (AC Čimelice) 10:49, 2. Daniel Voltr 11:20, 3. David Němeček (oba ŠSK Borotín) 11:59 min.

Junioři (1989–1990, 2) – 2400 m:

1. Michal Jarolím (TJ VS Tábor) 8:47, 2. Josef Polák (Březí) 9:48 min.

Ženy A (1988–1974, 5) – 2400 m:

1. Dana Šatrová (USK Praha) 9:56, 2. Eliška Knížková (AC Čimelice) 11:34, 3. Linda Rechtoriková (ŠSK Borotín) 11:44, 5. Eva Lisová (AC Čimelice) 12:54 min.

Ženy B (1973 a st., 4) – 2400 m:

1. Olga Honsová (Nahošín) 10:57, 2. Jitka Válková (AC Čimelice) 11:42, 3. Hana Pecháčková (TJ VS Tábor) 12:12, 4. Ivana Bolinová (AC Čimelice) 18:56 min.

Muži A (1988–1969, 13) – 8800 m:

1. Radomír Soukup (AC Tábor) 27:58, 2. Jan Pernica 28:08, 3. Jan Havelka (oba ASK Slavia Praha) 28:59, 6. Pavel Průša (Atletika Písek) 31:14, 7. Jan Hájek 32:36, 11. Luboš Knížek (oba AC Čimelice) 37:04, 12. Jan Stoklasa (Čimelice) 37:16 min.

Muži B (1968–1959, 11) – 4400 m:

1. Petr Novák (Commatel Písek) 14:12, 2. Jiří Jansa (Atletika Písek) 14:21, 3. Robert Švirk (York Dobříš) 15:06, 4. Bohuslav Rodina (Atletika Písek) 15:06, 8. Rostislav Kudrlička (Kluky) 17:30, 9. Václav Kačaba (AC Čimelice) 19:52, 11. Pavel Buršík (Sokol Písek) 20:54 min.

Muži C (1958–1949, 11) – 4400 m:

1. Petr Krčmář (TJ Sušice) 16:09, 2. Ladislav Sládek (Sokol Písek) 17:09, 3. Petr Molčan (Bánská Bystrica) 17:20, 5. Vladimír Kvaltýn (Liga 2000 Písek) 17:29, 10. Josef Pecka (AC Čimelice) 18:55 min.

Muži D (1948–1939, 4) – 4400 m:

1. Lubomír Šoustar (Katastrální úřad ČB) 18:06, 2. Václav Šejbl 18:55, 3. Jaroslav Putschögl (oba Atletika Písek) 20.00, 4. Jiří Skalička (Příbram) 26:27 min.

Muži E (1938 a st., 1) – 4400 m:

1. Karel Hladík (Baník Příbram) 35:44 min.

JAN RAČAN

9.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Zaplatil za kontrabas, ale zboží se nedočkal

Zásahy hasičů v úterý 16. ledna. Dopravní nehoda osobního vozidla u Chvalšin.
22

Jedenáct nehod za šest hodin

TCS Louisiana Písek zabodovala na mistrovství světa

Písek - Ve dnech 2. - 7. ledna jsme reprezentovali město Písek na Mistrovství světa v Line dance v Nizozemí. Soutěžilo zde na 300 tanečníků z 22 zemí.

Narodili se

Písecko - V písecké porodnici se v uplynulých dnech narodili:

V Čížové u špejcharu někdo poškrábal černé BMW

Čížová - Škodu předběžně odhadnutou na deset tisíc korun způsobil zatím nezjištěný vandal, který někdy v době od sobotního večera do pondělního dopoledne poškodil lak u osobního automobilu značky BMW 320 černé barvy.

Už nejsou mezi námi

Písecko - Na Písecku zemřeli:

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>