VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam půjdeme o víkendu na Písecku za sportem a aktivním pohybem

Dnes přinášíme nabídku sportovních akcí, konaných na Písecku oprodlouženém víkendu(15. - 17. 11.).

14.11.2008
SDÍLEJ:

O prodlouženém víkendu (15. - 17. 11.) pokračují v Písku okresní soutěže ve futsalu-FIFA. Náš snímek je z nedávného střetnutí okresního přeboru Palma - FK Alfa. Foto: Deník/František Bořánek

ŠERM

SOBOTA. Turnaj O štít města Písku žactva (sportovní hala, 10.00).

BASKETBAL

SOBOTA. Žákovská liga U–14: Sršni Písek – Kolín (sportovní hala 19.00).

NEDĚLE. Žákovská liga U–14: Sršni Písek – Brandýs nad Labem (sportovní hala, 10.00).

PONDĚLÍ. Extraliga kadetů U–16: Sršni Písek – Vyšehrad (sportovní hala, 17.00).

HÁZENÁ

NEDĚLE. 2. liga ženy: Strakonice – SK Praha 4 (13.00). 2. liga muži: Strakonice – SK Praha 4 (15.00). Liga mladší dorostenci: Strakonice – Dukla Praha (oblouková hala v Písku, 17.00).

KUŽELKY

PÁTEK. KP II. muži: Sokol Písek A – Soběslav (sportovní hala, 17.30).

SOBOTA. 3. KL ženy: Sokol Písek B – Konstruktiva Praha B (sportovní hala, 13.00).

FUTSAL–FIFA

SOBOTA. Okresní přebor: Real Club – Hasiči (8.30), FK Alfa – Real Club (9.05), Hasiči – FC Davis (9.40), FC Davis – FK Alfa (10.15), Marná Snaha – Palma (10.50), Dream Team – Marná Snaha (11.25), Palma – Brufen 800 (12.00), Brufen 800 – Dream Team (12.35), FC Tchibuk – Blue Dolphins (13.10), FC Handball – FC Tchibuk (13.45), Blue Dolphins – Chelsea Fans (14.20), Chelsea Fans – FC Handball (oblouková hala, 14.55).

NEDĚLE. Okresní soutěž – skupina B: Klapzuba Team – RC Hradiště (8.00), SK Masters – Klapzuba Team (8.35), RC Hradiště – River Plejt (9.10), River Plejt – SK Masters (9.45), ARA – Marná Snaha B (10.20), Marná Snaha B – FK Osev (10.55), FK Osev – ARA (oblouková hala, 11.30).

PONDĚLÍ. Okresní soutěž – skupina A: AC Parta – Orange Sheep (8.30), Tomcat – AC Parta (9.05), Orange Sheep – Tomcat (9.40), Béčka – Latro (10.15), Svěžící Žďár – Béčka (10.50), Latro – FC Hazard (11.25), FC Hazard – Svěžící Žďár (12.00), Wanasto – Motor (12.35), Sršni – Wanasto (13.10), Motor – FC Unbroken (13.45), FC Unbroken – Sršni (oblouková hala, 14.20).

Okresní soutěž – skupina B: Platan Protivín – Klapzuba Team (14.55), River Plejt – Platan Protivín (15.30), Klapzuba Team – Veselá Bída (16.05), Veselá Bída – River Plejt (oblouková hala, 16.40).

HOKEJBAL

NEDĚLE. 2. ČNHbL: HC ŠD Písek – HBC Betonova Holubov (Všesportovní areál v Písku, 10.00).

FOTBAL

SOBOTA. OP muži: Smetanova Lhota – Skály (odloženo na 21. 3. 2009), Semice – Protivín B, Mirotice – Chyšky, Krč – Podolí II (13.30).

NEDĚLE. OP muži: Kostelec nad Vltavou – Sepekov (11.00), Kovářov – Milenovice, FC ZVVZ C – Borovany (13.30).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Extraliga dorostu: IHC Písek – Vítkovice (19.00).

SOBOTA. Liga mladší žáci 6. a 7. třídy: IHC Písek – Tábor (9.00). KP v minihokeji v Milevsku. Účast: České Budějovice, Strakonice a Milevsko (9.00). Extraliga dorostu: IHC Písek – Opava (14.00). KP základen 5. třídy: Milevsko – Linec (12.15). 2. liga: HC ZVVZ Milevsko – KLH Vajgar J. Hradec (17.00), IHC Písek – HC Klatovy (17.30). Okresní přebor – MHL: HC Fénix Olší – HC Berani Milevsko (ZS Milevsko, 14.00).

NEDĚLE. KP základen 4. a 5. třídy: Písek – Veselí n/Lužnicí (9.00). Liga junioři: Písek – Kobra Praha (16.00). KP muži: TJ Božetice – Telč (ZS Milevsko, 17.00). Okresní přebor – MHL: HC Seals Milevsko – HC Rimouski Milevsko (8.00), HC Hrejkovice – HC Ducks Milevsko (10.15), HC Zbelítov – Sokol Bernartice (ZS Milevsko, 19.45).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE. Zimní stadion v Milevsku: 12.30 – 14.15 hodin, s. n. o. p. arena v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

PONDĚLÍ. Zimní stadion v Milevsku: 9.30 – 11.00 a 13.15 – 14.45 hodin, s. n. o. p. arena v Písku: 13.00 – 14.30 hodin.

Autor: František Bořánek

14.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Betlémy v Písku.
12

Betlémy zhotovené z papíru, dřeva i chleba

Divadlo Fráni Šrámka Písek.Ilustrační foto

Kam za kulturou a zábavou na Písecku?

Představujeme vám prvňáčky z II. ZŠ J. A. Komenského v Milevsku

Písecko - Každý týden vám představujeme nové prvňáčky ze základních škol z Písecka.

Výstava Vzdělání a řemeslo začíná

Jižní Čechy - Budoucí středoškoláci si mohou lépe vybrat svou další školu.

Návrh na přání: 3 varianty malé kuchyně a jídelny

O návrh kuchyně a jídelny nás tentokrát požádala paní Kolodějová, jejíž domek je teprve ve fázi stavby. To je nejvyšší čas zvážit, jak prostor uspořádat, vybavit a barevně sladit, aby vše vyhovovalo nejen majitelčiným přáním, ale aby byla samotná kuchyně praktická a příjemně se v ní vařilo.

Vloupali se do stavební buňky

Písek, Protivín – Čtveřice mužů vyrazila na lup do sběrného dvora.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT