VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam půjdeme o víkendu a ve sváteční úterý na Písecku za sportem

Písecko - Přinášíme přehled sportovních akcí na Písecku, které se zde uskuteční ve dnech 25., 26. a 28. 10.:

23.10.2008
SDÍLEJ:

Interligové házenkářky Casty Sokola Písek se v sobotu 25. 10. poprvé v této sezoně představí na domácím hřišt v utkání proti Veselí nad Moravou. Foto: Deník/František Bořánek

HÁZENÁ

SOBOTA. KP žactva v Písku (sportovní hala, 8.00). Interliga žen: Casta Sokol Písek – Veselí nad Moravou (oblouková hala, 15.00).

NEDĚLE. 2. liga žen: HC Milevsko – SHK D–P Pardubice (sportovní hala, 11.00). 2. liga muži: Písek – Loko Plzeň (oblouková hala, 17.00).

ÚTERÝ. Přebor ČOS mladších žákyň v Písku (oblouková hala, 9.00).

BASKETBAL

SOBOTA. Extraliga U–16: Písek – Pardubice (sportovní hala, 18.00).

NEDĚLE. Extraliga U–16: Písek – Prostějov (sportovní hala, 10.00).

ÚTERÝ. Extraliga U–18: Písek – Plzeň (sportovní hala, 13.00).

FLORBAL

SOBOTA. Jihočeská liga mužů v Písku (oblouková hala, 7.30).

NEDĚLE. Jihočeský přebor starších žáků v Písku (oblouková hala, 8.00).

CYKLISTIKA

SOBOTA. Galaxy Albrechtická MTB časovka horských kol s výjezdem na nejvyšší vrchol Píseckých hor – Vysoký Kamýk (627 m n. m.). Prezentace v době 11.00 – 13.00 hod., start ve 13.30 hod. na návsi v Albrechticích nad Vltavou. Od 12.00 hodin starty dětských kategorií.

MODERNÍ GYMNASTIKA

SOBOTA. Závod Roztančené náčiní v Milevsku (sportovní hala, 10.00).

HOKEJBAL

SOBOTA. RL muži: HC ŠD Písek B – HBC Falcon České Budějovice (atletický stadion, 10.00).

KUŽELKY

SOBOTA. 2. KL žen: Písek – Kutná Hora (sportovní hala, 13.00).

FOTBAL

SOBOTA. ČFL: FC Písek – Slavoj Vyšehrad (10.15). I. B: Albrechtice n/Vltavou – Bernartice, Hradiště – Planá (atletický stadion v Písku), Čimelice – Bělčice, Božetice – Kestřany (14.30). KP dorostu: Hradiště – Rudolfov (atletický stadion v Písku), Mirovice – Katovice (10.00).

OP muži: Kostelec n/Vltavou – FC ZVVZ C (11.00), Sepekov – Mirotice, Podolí II – Kovářov (14.30). III. třída: Oslov – Vojníkov, Záhoří B – Králova Lhota (14.30). IV. třída: Veselíčko – Mirotice B, Putim – Boston Kluky (14.30). OP starší žáci: Mirotice – Záhoří (10.00), Sepekov – Mirovice (12.00). OP starší přípravka: Sepekov – Hradiště (10.00), Čimelice – Mirotice (13.30). OP ml. přípravka 4 + 1: FC ZVVZ – Podolí II (10.00).

NEDĚLE. Divize: FC ZVVZ – Meteor Praha (14.30). I. B: Záhoří – Řepeč (14.30). KP dorostu: Protivín – Tábor (10.00). I. A dorostu: Bernartice – Bavorov (10.00). KP žáci: Písek B – Prachatice (10.00), FC ZVVZ – J. Hradec B (11.00). KP přípravek v Písku – Lomnice, Čtyři Dvory a Písek (13.30).

OP muži: Protivín B – Krč, Borovany – Smetanova Lhota, Chyšky – Semice, Milenovice – Skály (14.30). III. třída: Hrazánky – Čimelice B (14.00), Kovářov B – Božetice B, Čížová B – Hradiště B, Kestřany B – Albrechtice n/Vltavou B (14.30). IV. třída: Vráž – Amatér Milevsko, Mirovice B – Smetanova Lhota B (10.15), Podolí II B – Hradiště C, Slabčice – Bernartice B (14.30). OP starší žáci: Králova Lhota – Bernartice (10.00), Kestřany – Božetice, Kovářov – Semice (12.00). OP starší přípravka: Kovářov – FC ZVVZ A (10.00), Mirovice – Písek B (13.30).

ÚTERÝ 28. 10.: I. A dorostu: Mirovice – Doubravice, Božetice – Č. Velenice (10.00). KP žáci: Písek B – Č. Krumlov, FC ZVVZ – Prachatice (10.00). I. A žáci: Protivín – Sedlice (10.00). OP muži – odložená utkání: Semice – Mirotice, Borovany – Protivín B, Kostelec n/Vlt. – Milenovice (14.30). OP st. žáci: Semice – Mirovice (12.00).

LEDNÍ HOKEJ

PÁTEK. Extraliga dorostenci: Písek – Zlín (19.00).

SOBOTA. KL mladší a starší žáci: Milevsko – Strakonice (9.00). Liga mladší žáci: Písek – Slavia Praha (10.00). KL junioři: Milevsko – Vimperk (13.15). Extraliga dorostenci: Písek – Vsetín (15.00). KP muži: Božetice – Č. Krumlov (ZS Milevsko, 17.00).

NEDĚLE. KL mladší a starší žáci: Milevsko – Č. Krumlov (9.00). Liga junioři: Písek – Velké Popovice (16.00).

ÚTERÝ. Liga starší žáci: Písek – Plzeň (9.00). Extraliga dorostenci: Písek – Pardubice (14.00). 2. liga: Milevsko – Mělník, Písek – Nymburk (18.00).

VEŘEJNÉ BRUSLENÍ

NEDĚLE. s. n. o. p. arena v Písku: 13.00 – 14.30 hod. Zimní stadion v Milevsku: 13.15 – 15.00 hod.

PONDĚLÍ. Zimní stadion v Milevsku: 10.00 – 11.30 a 13.15 – 14.45 hod., s. n. o. p. arena v Písku: 17.00 – 18.30 hod.

ÚTERÝ. ZS v Milevsku: 10.00 – 11.30 a 13.15 – 14.30 hod.

STŘEDA. ZS v Milevsku: 10.00 – 11.30 a 13.15 – 14.45 hod.

Autor: František Bořánek

23.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Přes internet prodával zboží, které neodesílal

Ilustrační foto

Už nejsou mezi námi

Cestou z diskotéky přišel o telefon

Písek, Čimelice - Mladík se vracel autobusem do Písku. Poté musel počítat ztráty.

V kovářovské škole opět chodily Lucky

Kovářov - Adventní období je bohaté na lidové tradice a tak se i letos uskutečnila v kovářovské škole Obchůzka Lucek, a to v pondělí 11. prosince (svátek sv. Lucie připadá na 13. prosinec).

V Paměticích byla Mikulášská nadílka

Pamětice - V neděli 10. prosince se v pohostinství Na Skalce v Paměticích uskutečnila Mikulášská nadílka.

Z Mirotických stromů zmizelo jmelí

Mirotice - Symbol Vánoc kdosi ořezal z městských stromů a způsobil několikatisícovou škodu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT