Soutěžilo se v kategoriích kyorugi (sportovní boj) a v poomse (technické sestavy). Soutěže se zúčastnilo šestnáct klubů z České republiky. Celkem startovalo 350 závodníků a závodnic.

Protivínští závodníci (v počtu čtrnácti) opět zabodovali. Svými výbornými výkony dosáhli na medailová umístění, i když teplota v hale byla přes třicet stupňů, takže jednotlivé boje byly pro všechny aktéry velice náročné.

První soutěž se konala v technických sestavách (poomse):

První místa v jednotlivcích vybojovali: Karolína Kozová, Zuzana Doubková a Jakub Chudomel.

Druhá místa v jednotlivcích získali: Martin Doubek, Vendula Zemanová, Andrea Malkusová a Adéla Kubičková.

Dvojice – 2. místo: Jakub Chudomel a Zuzana Doubková, 3. místo: Vendula Zemanová a Karolína Kozová.

Sportovní boj (kyorugi):

První místa: Vilím Plundrich a Kateřina Vohryzková.

Druhá místa: Karolína Kozová a Zuzana Doubková.

Třetí místa: Daniel Trubka, Vendula Zemanová, Jakub Chudomel, Adéla Kubičková, Andrea Malkusová a Antonín Smolík.

S počtem 21 získaných medailí obsadili protivínští taekwondisté v hodnocení týmů velmi pěkné 2. místo.