V silné konkurenci děvčata obhájila celkovou první pozici v závodě z loňsského roku.

Klub Edita AK manželů Edity a Zdeňka Šťastných získal ve velmi dobré konkurenci mimo jiné tři první místa ze všech pěti hodnocených kategorií. V celkovém součtu výsledků, co do počtu medailových (celkem osm medailí) a bodovaných umístění, se pak klub Edita AK stal nejúspěšnějším ze všech zúčastněných a obhájil tak loňkou celkovou první pozici v tomto závodě.

Výsledky soutěže:

Kategorie 5 – 7 let (51 startujících):

V této nejmladší kategorii se v základním kole prezentovaly a do finále postoupily tyto dívky: Nikola Forejtová (Orlík n/Vltavou), Kateřina Kouklová (Milevsko), Nella Hlaváčová a Nicola Filipi (obě Písek). Konečné 13. místo ve finále obsadila Žaneta Koudelková (Milevsko), 9. místo Michaela Veselá (Písek), 7. místo Šárka Buzková (Hrejkovice), 4. místo Adéla Filařová (Písek), 3. místo Nikola Kdolská a 1. místo Barbora Vošahlíková (obě Milevsko).

Kategorie 8 – 10 let (35):

Ze základního kola postoupily do finále a zde konečné 16. – 20. místo obsadily Adéla Herbrychová (Strakonice), 14. místo Sandra Fáberová (Nadějkov), 10. místo Táňa Ryantová (Hrejkovice), 7. místo Klára Keclíková (Písek), 5. místo Andrea Kouklová (Milevsko), 3. místo Tereza Čejková (Milevsko), 2. místo Kateřina Kučerová a 1. místo Andrea Kautzká (obě Písek).

Kategorie 11 – 13 let (40):

Zde se prezentovala a ze základního kola do finále postoupila celkově 15. – 20. Lucie Tušilová (Písek). Konečné 9. místo získala Tereza Marková, 7. místo Veronika Kubecová (obě Písek), 6. místo Natalie Nováková (Milevsko), 5. místo Renata Marhanová (Čimelice), 4. místo Šárka Nováková (Kovářov) a 1. místo Kamila Němečková (Milevsko).

Kategorie 14 – 17 let (16):

V této kategorii se do finále probojovala a 12. místo obsadila Veronika Strnadová (Písek), 4. místo Daniela Kotašková (Branice) a 2. místo Eliška Králíčková (Kovářov).

Kategorie „Závodní aerobik“ (8):

V této kategorii do finále postoupila a konečné 5. místo obsadila Martina Cibochová (Písek) a 2. místo Miroslava Korejsová (Strakonice).