Žactvo základních škol z Písecka bojovalo o co nejlepší umístění ve všech diciplínách.

Pořadatelem soutěže byla Okresní rada AŠSK a DDM Písek ve spolupráci s oddílem Atletika Písek.

Starší žákyně

Pořadí družstev (10 zúčastněných):

1. II. ZŠ Komenského Milevsko 5062, 2. ZŠ Protivín 4335, 3. ZŠ Husova Písek 4199, 4. I. ZŠ Masarykova Milevsko 4174, 5. ZŠ Šobrova Písek 3899 bodů.

60 m (27 startujících):

1. Al. Bočková (Gymnázium Písek) 8,7, 2. T. Žemličková (ZŠ Šobrova Písek) 8,77, 3. T. Čápová (II. ZŠ Komenského Milevsko) 8,89 sec.

800 m (22):

1. T. Pánková (ZŠ Protivín) 2:48,51, 2. Nikola Pacnerová 2:49,73, 3. Ž. Novotná (obě II. ZŠ Komenského Milevsko) 2:50,33 min.

Skok vysoký (18):

1. Ž. Novotná (II. ZŠ Komenského Milevsko) 143 cm, 2. P. Kohoutová (ZŠ Protivín) 135 cm, 3. J. Tupá (I. ZŠ Masarykova Milevsko) 135 cm.

Skok daleký (26):

1. M. Šebková (ZŠ Husova Písek) 426 cm, 2. K. Nohejlová (II. ZŠ Komenského Milevsko) 412 cm, 3. P. Podojilová (I. ZŠ Masarykova Milevsko) 412 cm.

Vrh koulí 3 kg (26):

1. K. Hadáčková (ZŠ a MŠ Sepekov) 7,77 m, 2. M. Uhlířová (ZŠ Protivín) 7,73 m, 3. H. Mašková (II. ZŠ Komenského Milevsko) 7,59 m.

Štafeta 4 x 60 m (9):

1. místo II. ZŠ Komenského Milevsko 33,79, 2. I. ZŠ Masarykova Milevsko 35,76, 3. ZŠ Husova Písek 35,92 sec.

Mladší žákyně

Pořadí (11):

1. II. ZŠ Komenského Milevsko 4365, 2. I. ZŠ Masarykova Milevsko 4175, 3. Gymnázium Milevsko 3727 b.

60 m (31):

1. P. Koutníková (I. ZŠ Masarykova Milevsko) 8,94, 2. V. Vostřáková (ZŠ Chyšky) 9,11, 3. Z. Poláčková (Gymnázium Písek) 9,19 sec.

600 m (26):

1. P. Koutníková (I. ZŠ Masarykova Milevsko) 1:54,98, 2. M. Smrtková (II. ZŠ Komenského Milevsko) 1:56,87, 3. V. Vostřáková (ZŠ Chyšky) 2:00,75 min.

Skok vysoký (14):

1. H. Kutišová (I. ZŠ Masarykova Milevsko) 138 cm, 2. M. Smrtková (II. ZŠ Komenského Milevsko) 130 cm, 3. V. Káplová (ZŠ Šobrova Písek) 130 cm.

Skok daleký (27):

1. K. Imbrová 412 cm, 2. K. Kašparová (obě Gymnázium Milevsko) 397 cm, 3. L. Pouzarová (I. ZŠ Masarykova Milevsko) 379 cm.

Hod míčkem (24):

1. E. Vojtová (ZŠ Protivín) 46,39 m, 2. V. Novotná (ZŠ Tylova Písek) 44,47 m, 3. K. Kubišová (Gymnázium Písek) 44,46 m.

4 x 60 m (10):

1. místo I. ZŠ Masarykova Milevsko 35,29, 2. II. ZŠ Komenského Milevsko 35,76, 3. Gymnázium Milevsko 36,48 sec.

Starší žáci

Pořadí družstev (11):

1. ZŠ Protivín 4996, 2. ZŠ Bernartice 4805, 3. I. ZŠ Masarykova Milevsko 4687 b.

60 m (30):

1. J. Zeman (ZŠ a MŠ Sepekov) 7,68, 2. L. Chalupa (ZŠ Protivín) 7,84, 3. P. Hrych (Gymnázium Milevsko) 7,90 sec.

1500 m (28):

1. F. Starý (ZŠ Bernartice) 4:55,77, 2. Zb. Vorel (ZŠ Protivín) 4:59,78, 3. V. Doubek (ZŠ a MŠ Sepekov) 5:02,23 min.

Skok vysoký (22):

1. V. Herink 161 cm, 2. P. Bareš (oba ZŠ Bernartice) 155 cm, 3. P. Poskočil (I. ZŠ Masarykova Milevsko) 155 cm.

Skok daleký (30):

1. D. Carda (ZŠ Šobrova Písek) 506 cm, 2. L. Chalupa (ZŠ Protivín) 502 cm, 3. P. Bareš (ZŠ Bernartice) 499 cm.

Vrh koulí 4 kg (28):

1. P. Krejčí (ZŠ Protivín) 11,11 m, 2. M. Zeman (ZŠ Husova Písek) 10,40, 3. R. Jakeš (ZŠ Chyšky) 10,01 m.

4 x 60 m (13):

1. ZŠ Bernartice 31,60, 2. I. ZŠ Masarykova Milevsko 31,61, 3. ZŠ a MŠ Sepekov 31,68 sec.

Mladší žáci

Pořadí družstev (10):

1. II. ZŠ Komenského Milevsko 3143, 2. I. ZŠ Masarykova Milevsko 3039, 3. ZŠ Protivín 2752 b.

60 m (23):

1. P. Dvořák (Masarykova Milevsko) 8,34, 2. J. Kováč (Chyšky) 8,72, 3. J. Csanda (Komenského Milevsko) 8,77 sec.

1000 m (22):

1. M. Hait (Sepekov) 3:21,08, 2. J. Soumar (Šobrova Písek) 3:24,43, 3. P. Řežábek (Bernartice) 3:25,48 min.

Skok vysoký (17):

1. R. Vartecký (ZŠ Tylova Písek) 135 cm, 2. V. Vojta (ZŠ Protivín) Vl. Paleček (II. ZŠ Komenského Milevsko), Daniel Bartůněk (ZŠ Bernartice), Jiří Haupt (ZŠ Šobrova Písek, Michal Voldán (ZŠ Tylova Písek) všichni 130 cm.

Skok daleký (24):

1. M. Hřebejk (ZŠ Tylova Písek) 456 cm, 2. M. Cvrček (ZŠ Protivín) 427 cm, 3. M. Pohnán (ZŠ Šobrova Písek) 400 cm.

Hod míčkem (22):

1. J. Kováč (ZŠ Chyšky) 58,71, 2. M. Pohnán (ZŠ Šobrova Písek) 54,70, 3. O. Havlík (I. ZŠ Masarykova Milevsko) 48,13 m.

4 x 60 m (9):

1. II. ZŠ Komenského Milevsko 34,46, 2. I. ZŠ Masarykova Milevsko 34,76, 3. ZŠ Šobrova Písek 35,24 sec.