Vlastním soutěžím předcházelo vystoupení Píseckých mažoretek. Ředitelem závodu byl Milan Švehla, ekonomický ředitel firmy Kočí. S napětím se očekával závod v běhu na 1 000 metrů, kde domácí veteránský rekordman Václav Šejbl ohlásil pokus o překonání letitého českého rekordu na této trati – 3:05,4 minut.

Výsledky běhů v jednotlivých kategoriích:

Dívky (roč. 2001–2002, 9 startujících) – 200 m:

1. Julie Buzická (Atletika Písek), 2. Tereza Bartlová (J. Třeboň), 3. Lucie Sokolová (TJ Blatná), 4. Adéla Uhrová, 5. Diana Šnaj〜darová (obě Atletika Písek).

Hoši (2001–2002, 5) – 200 m:

1. Vojtěch Banszel (S. Vršovice), 2. Adam Zelenka, 3. Lukáš Kubec (oba Atletika Písek), 4. Lukáš Přibyl (Písek).

Dívky (1999–2000, 5) – 400 m:

1. Magda Kůtová (Atletika Katovice), 2. Tereza Králová (Písek), 3. Gabriela Hanzalová (TJ Blatná), 4. Sofie Monhartová (Atletika Písek).

Hoši (1999–2000, 10) – 400 m:

1. Martin Říha (Boston Kluky), 2. Petr Louda (TJ Blatná), 3. Vít Kozák (Atletika Písek), 4. Pavel Krupitzer (Písek), 5. Tomáš Necuda (Atletika Písek), 6. Tomáš Gareis (Písek).

Dívky (1997–1998, 9) – 600 m:

1. Zuzana Kůtová (Atletika Katovice) 2:00,37, 2. Michaela Kašová 2:02,18, 3. Karolína Oškerová (obě Atletika Písek) 2:04,31 min.

Hoši (1997–1998, 6) – 600 m:

1. Matěj Bartoš (Atletika Písek) 2:03,74, 2. David Bartl 2:07,42, 3. Ondřej Bartl (oba J. Třeboň) 2:10,08, 4. Šimon Mašek (Písek) 2:18,48, 5. Matěj Kubiš (Atletika Písek) 2:23,08, 6. David Přibyl (Písek) 2:28,72 min.

Mladší žákyně (1995–1996, 6) – 1 000 m:

1. Anna Šambergerová 3:23,97, 2. Barbora Šambergerová (obě PSK Olymp Praha) 3:36,29, 3. Michaela Hejlová 3:50,39, 4. Monika Třeštíková (obě Atletika Písek) 4:06,19 min.

Mladší žáci (roč. 1995–1996, 4) – 1 000 m:

1. Lukáš Provazník (Atletika Písek) 3:09,61, 2. Jan Kuberna 3:35,36, 3. David Náhlík (oba Atletika Katovice) 3:43,81 min.

Starší žákyně (roč. 1993–1994, 2) – 1 000 m:

1. Markéta Jakešová (TJ Chyšky) 3:48,02, 2. Tereza Dušková (Atletika Písek) 4:13,72 min.

Starší žáci (roč. 1993–1994, 3) – 1 000 m:

1. Zdeněk Šváb (SPS VD Jistebnice) 3:06,87, 2. Vojtěch Vokurka (TJ Chyšky) 3:31,13, 3. Martin Tanáč (Písek) 3:59,03 min.

Ženy (1988 a dříve, 3) – 200 m:

1. Eva Králová (Sokol České Budějovice) 27,11, 2. Eva Dupalová (Sparta Praha) 27,60, 3. Marie Rodinová (Atletika Písek) 37,51 sec.

Ženy (1988–1974, 2) – 1 000 m:

1. Petra Dupalová (Sparta Praha) 3:01,88, 2. Eva Zoubková (Č. Budějovice) 4:44,78 min.

Ženy (1963 a dříve, 1) – 1 000 m:

1. Helena Fanturová (SK Praha 4) 4:04,20 min.

Muži (1988 a dříve, 3) – 200 m:

1. David Říha (Atletika Písek) 25,08, 2. Petr Louda (Čekanice) 27,58, 3. Luděk Kozák (Písek) 30,80 sec.

Muži (1988–1974, 6) – 1 000 m:

1. Martin Tipka (KIN Č. Budějovice) 2:35,33, 2. Jiří Jansa (Atletika Písek) 2::52,87, 3. Tomáš Hron (Šumavský triatlon) 2:56,73 min.

Muži (1963–1949, 5) – 1 000 m:

1. Bohuslav Rodina (Atletika Písek) 3:12,04, 4. Ladislav Sládek (Písek) 3:34,92 min.

Muži (1948 a dříve, 3) – 1 000 m:

1. Václav Šejbl (Atletika Písek) 3:12,04, 2. Karel Boháč (Liga 2000 Tábor) 3:50,02, 3. Karel Schneider (E.ON Triatlon) 6:22,22 min.

O nejrychlejšího „Písečáka“ (5) – 1 000 m:

1. Petr Sládek 3:10,25, 2. Dušan Bartoš (oba Atletika Písek) 3:10,51, 3. Jakub Uher (Písek) 3:34,85, 4. Rostislav Šafránek 3:36,39, 5. Pavel Mácha (oba Písečtí bucláci) 3:38,13 min.

Muži – skok vysoký:

1. Petr Bareš (TJ Chyšky) 165 cm, 2. Michal Čunát 165, 3. Ladislav Šťastný (oba Airsoft Písek) 140, 4. Rostislav Šafránek (Písečtí bucláci) 130 cm, 5. Vojtěch Vokurka (TJ Chyšky) 120 cm.

Muži – skok daleký:

1. Petr Bareš (TJ Chyšky) 518 cm, 2. Petr Louda (Čekanice) 467 cm, 3. Vojtěch Vokurka (TJ Chyšky) 408 cm.