Tohoto podniku se zúčastnilo 450 dětí včetně dospělých nejen z Německa, ale i z České republiky a Ruska.

Protivínští taekwondisté se tohoto závodu zúčastnili v počtu sedmi borců a získávali zde hlavně cenné mezinárodní zkušenosti. A dali o sobě hodně vědět.

Jako první nastoupil k boji Martin Kornoušek, který ve své váhové kategorii do 32 kg – starší žáci, se po nelehkých zápasech probojoval až do finále, kde bohužel prohrál s německým borcem 5:6 a obsadil tak druhé místo.

Také Lukáš Chudomel v kategorii do 41 kg se snažil bojovat ze všech sil, ale bohužel vypadl se soupeřem hned v prvním kole.

Zato Jakub Chudomel do 21 kg předvedl jeden z nejlepších zápasů, který byl podporován diváky. Jelikož měl soupeře o dvě hlavy vyššího, tak svým výkonem zaskočil protivníka. Nakonec prohrál o jediný bod, stejně jako Karolína Kozová.

Zato Vilím Plundrich v kategorii do 45 kg si připsal své mezinárodní K. O., kdy po 30 vteřinách srazil soupeře k zemi a tím postoupil do finále. Zde bojoval se soupeřem, ale i s rozhodčími a nakonec obsadil vynikající druhé místo.

Aleš Rod v kategorii do 41 kg bojoval ze všech sil a obsadil krásné třetí místo.

Protivínští taekwondisté se ukázali konkurence schopní a dále budou reprezentovat ČR a město Protivín. A pod vedením trenéra Milana Zobala se budou připravovat na další závody, které jsou před nimi.