TJ Stars – HC ŠD Písek 1:2 (0:1, 1:1, 0:0).

Hosté jeli k zápasu s cílem uhrát na hřišti lídra soutěže alespoň jedno vítězství a vytvořit si tak dobrý základ pro domácí zápasy.
Očekávaný nápor domácích se ale v úvodní třetině nedostavil, naopak byli to hosté, kteří šli brankou Gáby do vedení.

Ve druhé části zápasu přidal Sýbek druhý gól a rodilo se velké překvapení.
Domácí však bojovali a písečtí hráči se několikrát museli bránit oslabení pět na tři. Domácím se podařilo snížit tvrdou střelou z úhlu. Poté písecký brankář Švec kryl samostatný únik domácího hráče a to byl zlomový moment zápasu. V poslední části stáhl Písek hru na dvě řady a vítězství si již nenechal vzít.

TJ Stars – HC ŠD Písek 2:6 (0:2, 0:3, 2:1).

Vstup do druhého zápasu se opět lépe povedl hostům. První třetinu vyhráli 0:2 a domácí tím byli hodně zaskočeni. V prostřední části utkání to byl opět Písek, který diktoval tempo hry, přestože hrál několikrát v oslabení.

Další tři krásné góly v síti domácích definitivně zlomily odpor Hvězd. V poslední části Písek trochu polevil a Stars se podařilo upravit výsledek.
Branky Písku: Sýbek 2, Gába 2, Franěk, Kroupa.

HC ŠD Písek – TJ Stars 5:2 (1:1, 0:0, 4:1).

Domácí hokejbalisté nastoupili k utkání s vědomím, že mohou případným vítězstvím rozhodnout o svém postupu do finále. Od začátku šli sebevědomě za svým cílem a podařilo se. Vítězství a fantastický postup do finále pečetil ve 14. min. třetí třetiny Novák.

Branky Písku: Sýbek 2, Kolář, Gába, Novák.