HÁZENÁ

SOBOTA. KP muži: Písek – Milevsko (oblouková hala, 17.00).
NEDĚLE. Liga mladší dorostenky: Písek – Most (11.00). 1. liga starší dorostenky: Písek – Vršovice (13.00). Liga mladší dorostenci: Písek – Ml. Boleslav (15.00). 2. liga starší dorostenci: Písek – Ml. Boleslav (oblouková hala, 17.00).

BASKETBAL

SOBOTA. Starší minižáci (roč. 1995): Písek – NH Ostrava (8.30). Extraliga dorostu U–16: Písek A – Vyšehrad (12.15). Dorostenecká liga: Písek B – Česká Lípa (14.15). Starší minižáci (roč. 1995): Písek – BC Kolín (sportovní hala, 18.00).
NEDĚLE. Extraliga dorostu U–16: Písek – Vyšehrad (10.00). Dorostenecká liga U–16: Písek B – BK Děčín (12.00). Starší minižáci: Písek – J. Domažlice (sportovní hala, 14.00).

KANOISTIKA

SOBOTA. 14. ročník závodu Písecká desítka (start u loděnice Sokola Písek v 11.00).

FLORBAL

SOBOTA. Krajský přebor juniorů v Písku (oblouková hala, 8.00).

HOKEJBAL

NEDĚLE. 2. ČNHbL: HC ŠD Písek – SK Tábor (hřiště Dukla, 10.00).

FRISBEE ULTIMATE

SOBOTA. Turnaj nejlepších českých družstev Spring Spirit 2008 v Putimi (fotbalové hřiště, 10.00). Dokončení turnaje v neděli.

MALÁ KOPANÁ

PÁTEK. Milevská liga: Extrémní znalci – CSKA Hrejkovice (18.00), Draci – FC Šibeňák (19.00), Milhaus Devils – Pivnice–Sporthotel (20.00), Noři – FC GOGO (hřiště s umělým povrchem, 21.00).
SOBOTA. Milevská liga: Vzduchotaktici – HC VIX (10.00), Lvíčata – STS Chvojkovice (11.00), Šamani – Jickovice 2004 (hřiště s umělým povrchem, 12.00).

TENIS

SOBOTA. OP jednotlivců v kategorii mladšího žactva. Pořádá TK ZVVZ Milevsko (9.00).
NEDĚLE. OP jednotlivců kategorie dorostu. Pořádá TK Písek (9.00).

FOTBAL

SOBOTA. Divize: Písek – Motorlet Praha (10.15). KP: Čížová – Týn n/Vltavou (17.00). I. A: Protivín – Katovice (17.00). I. B: Písek B – Božetice (13.30). I. A žáci: Protivín – Cehnice (10.00).
OP muži: Albrechtice B – Borovany, Skály – Krč, Sepekov – FC ZVVZ C (17.00). III. třída: Semice – Kestřany B, Záhoří B – Králova Lhota (17.00). IV. třída: Mirotice B – Slabčice (15.00), Am. Milevsko – Vráž, Bernartice B – Boston Kluky, Veselíčko – Podolí II B (17.00). OP starší žáci: Mirotice – Králova Lhota (13.00), Semice – Kestřany, Sepekov – Kovářov (14.30).

NEDĚLE. Divize žáci: Písek – Vejprnice (10.00). KP: FC ZVVZ – Kaplice (17.00). I. B: Kestřany – Mirovice, Záhoří – Chotoviny, Hradiště – Albrechtice (17.00). KP žáci: Písek B – Tábor B (13.30). I. A žáci: Bernartice – Řepeč (15.00). KP přípravek v Milevsku (10.00).
OP muži: Chyšky – Smetanova Lhota, Mirotice – Kovářov, Milenovice – Kostelec (15.00), Bernartice – Podolí II (17.00). III. třída: Božetice B – Vojníkov, Čížová B – Hrazánky (16.00), Čimelice B – Oslov (17.00). IV. třída: Mirovice B – Hradiště B (10.15). OP st. žáci: FC ZVVZ B – Záhoří (14.30).